25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Global Bilgiye İnsana Saygı Ödülü
10 Mart 2011 Perşembe 12:50

Global Bilgi'ye İnsana Saygı Ödülü

Turkcell Global Bilgi yarattığı istihdamdan dolayı iki yıl üst üste Kariyer.net 10 İnsana Saygı Ödülü'nü aldı.

Türkiye"nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, 16. İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında Lütfi Kırdar Kültür ve Kongre Merkezi"nde düzenlenen Kariyer.net İnsana Saygı Ödül Töreni"nde, 1660 kişiye sağladığı istihdamla, 2010 yılının en çok istihdam yaratan şirketi seçildi.

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Beti Yuhay alınan ödülle ilgi şunları söyledi:
"Yurtiçi ve yurtdışında toplam 12 ayrı lokasyonda 5 bin 500 masa kapasitesi ve 7 bin 500 çalışanımızla hizmet veriyoruz. Çağrı merkezleri işsizlik oranlarının yüksek olduğu ülkemizde genç nüfusun istihdamı için önemli bir kaynak yaratıyor. Gerek Türkiye"nin farklı şehirlerinde bulunan lokasyonlarımızla gerekse İstanbul merkezimizde yarattığımız istihdam rakamlarıyla Türkiye"nin öncü şirketleri arasındayız. Biz de Türkiye"nin en önemli işverenlerinden biri olarak bu ödülü iki yıl üst üste kazanmış olmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz."

Bu yıl 23 farklı sektörden toplam 62 firmaya verilen İnsana Saygı Ödülleri ile insan kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaların öne çıkarılması hedefleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları