29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Global Bilgiden Engelli İstihdamına Katkı
17 Şubat 2011 Perşembe 16:32

Global Bilgi'den Engelli İstihdamına Katkı

Turkcell Global Bilgi'ye Engelli İstihdamına katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.

Türkiye"nin lider Müşteri İlişkileri Yönetim Merkezi Turkcell Global Bilgi, engelli istihdamına sağladığı katkılardan dolayı Kadıköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Engelsiz-İş ve İstihdam Merkezi tarafından teşekkür plaketiyle ödüllendirildi.

Caddebostan Kültür Merkezi"nde düzenlenen törende, Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları İşe Alım Birim Yöneticisi Pelin Alkan ile engelli çalışan Engin Yılmaz, teşekkür plaketini Kadıköy Belediyesi Meclis Başkanı Nüvit Şahlıoğlu"nun elinden aldı. Pelin Alkan, "Topluma karşı olan sosyal sorumluluğumuz gereği engelli istihdamına önem veriyoruz. Turkcell grup şirketlerinde hem kendi çalışanlarımıza hem de tüm iş ortaklarımıza ve ekosistemimize bu bilinci aşılamayı hedefliyoruz" dedi.

Çağrı merkezlerinde 7"si evden hizmet veren Home agent olmak üzere yaklaşık 180 engelli çalıştıran ve 2011"de de engelli istihdamına öncelik vereceğini açıklayan Turkcell Global Bilgi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü"nde engelli istihdamına katkısından ötürü İstanbul Büyükşehir Belediyesi"nden teşekkür plaketi almıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları