23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Global Bilgide Süreç Yönetimi Projesi
11 Ekim 2007 Perşembe 10:34

Global Bilgi'de Süreç Yönetimi Projesi

Global Bilgi, müşteri çağrılarını, İş Süreçleri Yönetimi Platformu Netflow ile kesintisiz, verimli, hızlı ve güvenli bir şekilde yönetiyor.

4000 kişilik çalışanıyla müşteri şikayet ve yönetiminin yanı sıra self-servis kanal, sesli yanıt sistemi, satış, yüz yüze teknik destek gibi pek çok katma değerli hizmetler sunan iletişim üssü Global Bilgi’nin çağrı merkezine her gün onbinlerce çağrı geliyor. Global Bilgi’nin, kusursuz bir müşteri memnuniyeti sağlayabilmesi için bu çağrılara çok kısa sürede geri dönüş yapması gerekiyor. Global Bilgi, iş yükünü hafifletebilmek ve müşterileriyle hızlı, kesintisiz ve güvenli bir iletişim sağlayabilmek için Probil’i tercih ediyor.

Global Bilgi, Süreç Yönetimi Platformu olan Netflow sayesinde tüm iş akışını rahatlıkla izleyebiliyor, aksaklıklara anında müdahale edebiliyor, yapılan işleri raporlayıp, takip edebiliyor. Probil Çözümler Direktörü Necmi Ön, süreç yönetimi projesiyle Global Bilgi’ye katma değerli çözümler sağladıklarını belirterek, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Global Bilgi’nin müşterilerinin çağrılarına en kısa sürede ve en iyi şekilde cevap verebilmesi için, çağrı merkezinin ve operasyon merkezinin hatasız çalışması gerekiyor. Probil’in web tabanlı otomasyon sistemine sahip süreç yönetimi projesi Global Bilgi’ye bu imkanı sunuyor.”

Süreç yönetimi çözümü Netflow, Probil’in iştiraki Bizitek tarafından tasarlandı. Çözüm, doğru ve izlenebilir bilginin, görevlerin ve hizmetlerin, organizasyon içinde zamanında, verimli ve şeffaf bir şekilde iletişimini ve yönetimini sağlayan bir platform. Yöneticilere geleceği belirleme gücü sunan Netflow, Satış, Pazarlama, İnsan Kaynakları, Lojistik, Müşteri Hizmetleri ve Finans gibi ana iş süreçlerinde getirdiği otomasyon ve kontrol ile kurumlara kaynak ve zaman kazandırıyor.

Netflow’un avantajları
• Organizasyon içinde kullanılan diğer sistemlerle sağlam ve hızlı entegrasyon sağlıyor.
• Esnek yapısı ile iş akışları ve kurallardaki değişikliklere kolayca adapte edilebiliyor.
• Web-tabanlı yapısı ile kolay bakım ve sürüm yenilemeleri sağlıyor, kuruluma ihtiyaç duyulmuyor.
• Internet, Intranet ve Extranet’e taşınabiliyor.
• Yeni iş süreçlerinin hızlı ve net bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli esnekliği sağlıyor.
• Entegrasyon ve tasarım ihtiyaçları için In-house geliştirme fırsatları sağlıyor.
• Ara yüz kullanım kolaylığı ve sağlam güvenlik tasarımı sunuyor.
• SMS ve E-posta mesaj/alarm gönderme seçenekleri sağlıyor.
• Ölçeklenebilir çözüm sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları