24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Global Bilgi İş Ortaklarını Buluşturdu
10 Haziran 2010 Perşembe 10:19

Global Bilgi İş Ortaklarını Buluşturdu

Ses teknolojileri ve çağrı merkezi alanlarında birçok yeni ürün ve hizmete öncülük eden Turkcell Global Bilgi, bu başarısını iş ortaklarıyla birlikte kutladı.

Türkiye"nin lider müşteri ilişkileri yönetim merkezi Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren iş ortağı bilgi teknolojileri firmalarını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği "GlobalTech 2010"da bir araya getirdi. Turkcell Global Bilgi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen organizasyona, ses teknolojileri, çağrı merkezi ve CRM alanlarında faaliyet gösteren 40"ın üzerinde firmanın üst düzey yöneticisi ve sahipleri katıldı.

Geçen yıl ve 2010 yılının ilk yarısında "Görüntülü Çağrı Merkezi", "İşitme Engelliler İçin Çağrı Merkezi", "Konuşma Analiz Sistemi", "Konuşma Tanıma Sistemi", "Müşteri Check-up Programı", "Ses İmza" gibi birçok yeni ürün ve hizmete öncülük yapan Turkcell Global Bilgi, bu başarısını GlobalTech 2010 organizasyonunda beraber çalıştığı partner ve iş ortaklarıyla kutladı.

Organizasyonda bir konuşma yapan Turkcell Global Bilgi Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Barış Fındık, "Hızla büyüyen sektörümüzde iş ortaklarımız, bize güç ve değer katıyor. Bugün birbirine rakip görünen birçok şirketin, ilk kez düzenlediğimiz GlobalTech 2010 organizasyonumuzda bir araya gelmesi, ekosistemimizin sinerjisinin de büyüklüğünü gösteriyor. Sektörümüze yönelik fikir alışverişinde bulunduğumuz GlobalTech"in sektörümüzü geliştiren bir organizasyon olmasını arzu ediyoruz " dedi.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları