23 Ocak 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GlassHouse Türkiye Ödüle Doymuyor
10 Temmuz 2012 Salı 11:25

GlassHouse Türkiye Ödüle Doymuyor

GlassHouse Türkiye, EMC’den yedekleme alanında En İyi İş Ortağı Ödülü’nu alan ilk Türk şirketi oldu.

Türkiye’de “Tekilleştirmede Tek” adres olan GLASSHOUSE Türkiye; başarılı projeleri ve sağladığı üstün müşteri memnuniyetiyle ‘ödüllerin de tek adresi’ olmaya devam ediyor. GlassHouse Türkiye, bir ilke imza attı ve EMC’den Yedekleme alanında ‘En İyi İş Ortağı Ödülü’nü alan İlk Türk Şirketi oldu…

Glasshouse Türkiye Genel Müdürü Emre Pekar, çok kısa süre önce EMC Türkiye’den “Veri Yedekleme ve Kurtarma” alanında ‘En Yüksek Ciro’ ödülünü aldıklarını ve başarılı çalışmalarının karşılığı olarak üst üste ödüllere layık bulunmaktan dolayı çok büyük gurur duyduklarını söyledi:

“Deneyimli ve işinin uzmanı bir ekip ve alanının en güçlü ismi EMC ile yürüttüğümüz iş ortaklığımızla, Türkiye’de bugüne kadar çok önemli tekilleştirme projelerine imzamızı attık. Özellikle son 3 yıldır yaptığımız çalışmalarla bu alanda rakipsiz olduğumuzu kanıtladık. Bu çalışmalarımızın karşılığı olarak da üst üste çeşitli ödüllere layık görüldük. Ancak, bizi en çok onurlandıran çok yakın zamanda aldığımız ‘En İyi İş Ortağı Ödülü’ oldu. Çünkü bu ödülü dünyada alan ilk Türk şirketi olmayı başardık.”

Emre Pekar, başarılarıyla Türkiye’nin adını uluslararası bir platformda duyurmaktan büyük bir gurur duyduklarını söyleyerek, açıklamalarını şu sözlerle tamamladı:
“Bir Türk şirketinin global alanda göstermiş olduğu bu başarıda payı olan tüm ekip arkadaşlarımı, üzerlerine düşeni en iyi şekilde yaptıkları ve başarılı bir ekip çalışmasıyla bizi bu noktaya taşıdıkları için tekrar kutluyor ve kendilerine teşekkür ediyorum. Amerika’da binlerce kişinin katılımıyla düzenlenen ödül töreninde onlarca ülke arasında, Türkiye’nin adını başarılarımızla duyurmuş olmak, zaten aldığımız en anlamlı ve gurur verici ödüldür. Önümüzdeki yıllarda da aynı gururu yaşamak ve yaşatmak üzere çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz.”
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları