13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Girişim Fabrikası 1 Yaşında
13 Haziran 2012 Çarşamba 11:15

Girişim Fabrikası 1 Yaşında

Özyeğin Üniversitesi ve Turkcell işbirliği ile hayata geçirilen Girişim Fabrikası 15 Haziran 2012’de Özyeğin Üniversitesi Altunizate Kampüsü’nde düzenlenecek bir törenle birinci yaşını kutlayacak.

Fikir ve teknolojilerin ticarileşmesini hızlandırmak ve girişimciliğe destek vermek amacıyla Özyeğin Üniversitesi ve Turkcell işbirliğiyle hayata geçen Girişim Fabrikası, birinci yaşını yeni iş ortaklarıyla kutlamaya hazırlanıyor.

Doğa Girişim ve Tahincioğlu Holding’in katılımıyla daha da büyüyecek olan Girişim Fabrikası, girişimcilere sunacağı çekirdek sermaye imkanıyla fikir aşamasındaki girişimleri destekleyen Türkiye’deki ilk ve tek iş hızlandırma merkezi olacak.

İş hızlandırma programı ve eğitim içeriği yenilenen Girişim Fabrikası’ndaki yenilikleri anlatmak, yeni iş ortaklıklarını duyurmak ve geçtiğimiz yılın sonuçlarını paylaşmak üzere 15 Haziran Cuma günü Özyeğin Üniversitesi Altunizade Kampüsü’nde bir basın toplantısı düzenlenecektir.
Toplantı, Özyeğin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Erkut, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar, Doğa Grup Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Şimşek ve Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu’nun katılımlarıyla gerçekleşecek.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları