18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gıda Sektöründe Yeni Eğilimler
12 Haziran 2007 Salı 10:09

Gıda Sektöründe Yeni Eğilimler

İstanbul Sanayi Odası Kalite ve Teknoloji İhtisas Kurulu (İSO-KATEK), 14 Haziran günü TEKNOTREND: Gıda Sektöründe Yeni eğilimler başllklı bir seminer düzenliyor.

İstanbul Sanayi Odası Kalite ve Teknoloji İhtisas Kurulu’nun (İSO-KATEK) katkılarıyla planlanan TEKNOTREND: GIDA SEKTÖRÜNDE YENİ EĞİLİMLER konulu Seminer, 14 Haziran 2007 Perşembe günü, 14.00-17.00 saatleri arasında İSO Odakule Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

Seminerde; gıda sanayinde yaşanan değişimler, araştırma ve inovasyon (nanoteknoloji), fonksiyonel gıdalar, biyoteknoloji, ısıl işlemsiz ve tahribatsız teknikler ve Avrupa Teknoloji Platformu konuları ele alınacaktır.

Açılış konuşması İSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nuri Tuna tarafından gerçekleştirilecek seminerin oturum başkanlığını İSO Meclis Üyesi Dr. Mehmet Çetin Duruk yapacaktır. Seminerde; Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Prof. Dr. Mehmet Pala Gıda Sanayinde Değişimler: Araştırma ve İnovasyon (Nanoteknoloji), TÜBİTAK MAM Gıda Enstitüsü Başuzman Araştırmacı Doç. Dr. Cesarettin Alaşalvar Fonksiyonel Gıdalar, Bosfor Bioscience Partners Kurucu Ortağı Doç. Dr. Talat Çiftçi Biyoteknoloji, ODTÜ Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hami Alpas Isıl İşlemsiz ve Tahribatsız Teknikler ve TÜBİTAK MAM Gıda Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Güner Özay Avrupa Teknoloji Platformları konularını ele alacaklardır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları