24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gerald Lawless İle Çay Sohbetinde Buluştular
10 Şubat 2012 Cuma 10:35

Gerald Lawless İle Çay Sohbetinde Buluştular

CEO’larla Çay Sohbetleri ekibi,, 8 Şubat’ta İstanbul’da bulunan Jumeirah Group Yönetim Kurulu Başkanı Gerald Lawless ile biraraya geldi.

Dubai’nin Al Habtoor Group gibi lider kuruluşlarının önemli isimleri ile samimi bir ortamda geçtiğimiz hafta bir araya gelen Sabancı Üniversitesi Ekonomi İşletme Kulübü öğrencileri CEO’larla Çay Sohbetleri toplantı dizisi ile bu hafta ise Jumeirah Group Yönetim Kurulu Başkanı Gerald Lawless ile İstanbul seyahati sırasında biraraya geldi. Yaklaşık iki saat süren görüşmede Lawless Sabancı Üniversitesi öğrencilerinin sorularını içtenlikle cevapladı.

Lawless: “Hayır dememek bir şirket politikası”

Öğrencilere işdünyasında başarılı olmanın inceliklerini anlatan Gerald Lawress, CEO’larla Çay Sohbetleri Ekibine başarılarının sırrını da verdi: “Jumeirah Group şirket politikası olarak müşterisine asla hayır demez, mutlaka anlaşmaya varmak ister.” diyen Lawless, öğrencilerle güçlü iletişim kurmanın püf noktalarını da paylaştı.

Sohbetin sonunda öğrencilerden gelen bir soru ile AB hakkındaki görüşlerini de paylaşan Lawlress; Türkiye'nin Avrupa Birliğine girmesini çok istediklerini ve Türkiye'nin bu birlikte olmamasının çok büyük bir hata olduğunu ve düzeltilmesi gerektiğini vurguladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları