20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
General Mobiledan Karne Hediyesi
16 Haziran 2008 Pazartesi 16:10

General Mobile'dan Karne Hediyesi

15 Haziran'a kadar devam edecek kampanya ile General Mobile G777 çok özel fiyatla Teknosa'da.

İletişim, eğlence ve haberleşmeyi bir arada sunan mobil cihazlar üreten General Mobile"dan karneye özel kampanya. Geçen yıl CeBIT"te görücüye çıkan ve video izleme olanağı da tanıyan teknolojisi ile geçtiğimiz ay Avrupa"nın en prestijli ödüllerinden icat ve yenilik ödülünün sahibi olan G777, 13 Haziran"da başlayacak kampanya ile çok özel bir fiyata satılıyor. Sadece Teknosa"larda devam edecek kampanya 15 Temmuz"a kadar sürecek.

Cep telefonu teknolojisinde ilkleri mobil telefon kullanıcısı ile buluşturan General Mobile, telefonda istenen her yerde sinema izlemeye olanak tanıyor. G777 mobil izleyici, Mis SMS ile kullanıcısına ait bilgileri korurken, kutusunda yer alan video gözlükleri ile istenen her yerde sinema izleme keyfi yaşatıyor.

Telefonda Sinema İzlediniz mi?

General Mobile G777, 2GB hafızası ile istenen filmi telefona indirmeye olanak sağlarken standart aksesuar olarak kutusunda yer alan video gözlükleri ile beyaz perdeyi cebe taşıyor. Ayrıca mobil izleyici özelliği nedeniyle telefon çalınsa bile başkasının kullanımına izin vermiyor. G777"nin mobile izleyici özelliği telefon çalınıp başka bir kart takıldığında daha önceden telefona kaydedilen numaraya bir mesaj göndererek durumu kullanıcıya bildiriyor ve telefonu kilitleyerek çalan kişinin kullanmasına izin vermiyor.

G777"nin çarpıcı bir diğer özelliği ise gelen mesajları kullanıcısından başka kimsenin göremiyor olması... Kullanıcının belirlediği şifre ile "Mis SMS" menüsündeki mesajları sadece kullanıcısı okuyabiliyor.

Teknik Özellikler

95 gr ağrılık
WAP
GPRS
Bluetooth
220 dakika konuşma 180 saat bekleme süresi
Ses kayıt
Titreşim
3.0 megapixel kamera
2.4'',TFT,QVGA 320*240 dkran
Arkaplan sesleri
El feneri
2 GB hafıza kartı
MP3(MP3/WAV/AMR/WMA/AAC/AAC+)
e-posta
USB Storage bellek
T-Flash kart desteği
JAVA desteği
Video oynatıcı (MPEG4,3GPP)
Video kaydedici
Ajanda
Takvim
Alarm
Dünya saati
Kronometre
Hesap makinesi
Oyunlar
USB Şarj.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları