24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gençler Avea’yı Yılın Şirketi Seçti
02 Temmuz 2012 Pazartesi 12:25

Gençler Avea’yı Yılın Şirketi Seçti

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi öğrencileri arasında yapılan ankette, 1900 öğrencinin katılımı ile Avea yılın şirketi seçildi.

Mobil iletişim operatörü Avea, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB – ETÜ) öğrencileri arasında gerçekleşen anket sonucunda, “YILIN ETÜ ŞİRKETİ” seçildi. TOBB – ETÜ Gençlik Haftası kapsamında, 1900 öğrencinin oyu ile belirlenen ankette 25 madde oylandı.

TOBB – ETÜ öğrencileri tarafından layık görüldüğü “YILIN ETÜ ŞİRKETİ” ödülünü Avea adına kabul eden Avea Ankara Kamu ve Bölge Satış Direktörü Mehmet Işık, tören sırasında yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Türkiye’nin en genç operatörü Avea olarak gençler tarafından yılın şirketi seçilmiş olmamız bizler için çok anlamlı ve ayrı bir önem taşıyor.  Yenilikçi ve rekabetçi kampanya ve tarifelerimizle kurulduğumuz günden bu yana her zaman gençlerin yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin en yenilikçi GSM operatörü Avea; gençlerin dilinden her zaman anladı. Bu ödül bizim için mutluluk ve gurur kaynağı oldu.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları