28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Genç Liderlerden Bitlise Kütüphane
07 Nisan 2012 Cumartesi 23:22

Genç Liderlerden Bitlis'e Kütüphane

JCI Elazığ Şubesi tarafından Bitlis’te yaptırılan kütüphanenin açılışı, JCI Türkiye Başkanı Volkan Öztürk’ün de katılımı ile gerçekleştirildi.

JCI Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Elazığ Şubesi tarafından Bitlis’in Ahlat ilçesine bağlı Ovakışla beldesinde bulunan Ovakışla Yatılı İlköğretim Bölge Okuluna yaptırılan kütüphanenin açılışı yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi.

JCI Elazığ tarafından Bitlis’in Ahlat İlçesi Ovakışla Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda gerçekleştirilen programa Ahlat Kaymakamı Osman Dölek, Ahlat Garnizon Komutanı Yüzbaşı Taner Özbey, Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Türkiye Başkanı Volkan Öztürk, Genç Liderler ve Girişimciler Elazığ Şube Başkanı Yunus Genç, Genel Sekreter Gökhan Topal, Başkan Yardımcıları Ufuk Çetinkaya, Nefise Aksakal ve Ömer Demir, JCI Diyarbakır Temsilciliği Başkanı Murat Demir ve davetliler katıldı.

JCI Elazığ yönetimi; açılış öncesinde Ovakışla Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda okul yöneticileri ve minik öğrenciler ile bir araya gelerek vakit geçirdi. Minik öğrenciler ile tek tek ilgilenen JCI Elazığ yönetimi, aldıkları hediyeleri öğrencilere dağıttılar. Ovakışla YİBO Müdürü Semih Aydoğan gerçekleştirdiği konuşmasında JCI üyelerine yaptıkları çalışmadan dolayı teşekküre ederek, kütüphanenin bölge için çok önemli olduğunu vurguladı. Program, öğrencilerin okuduğu şiirler ve hazırlanan gösteriler ile devam etti. Hazırlanan programın ardından kütüphanenin kurulmasında emeği geçenlere plaket takdimi yapılarak kütüphane hizmete açıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları