20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gemlik Lions Kulübünden Anlamlı Kermes
31 Aralık 2007 Pazartesi 14:14

Gemlik Lions Kulübü'nden Anlamlı Kermes

Kartopu projesine destek vermek amacıyla As Merkez’de bir kermes düzenleyen Gemlik Lions Kulübü üyeleri, işsiz gençlere eğitim imkanı sağlayacak başarılı bir organizasyona imza attı.

Sosyal sorumluluk projeleriyle dikkati çeken Gemlik Lions Kulübü, geçtiğimiz hafta sonu As Merkez’de bir kermes düzenleyerek, Türkiye Lions Kulüpleri 118K Yönetim Çevresi tarafından yürütülen Kartopu projesine omuz verdi. Lise mezunu işsiz gençlerin Gemlik Çıraklık Eğitim Merkezi’ndeki öğrenimi için finans kaynağı yaratan kermes, As Merkez ziyaretçileri tarafından da ilgiyle karşılandı. Ev yapımı yiyeceklerden tekstile, kozmetikten hediyelik eşyaya, takıdan dekoratif süs eşyalarına uzanan zengin ürün yelpazesi, hafta sonu boyunca uygun fiyattan satışa sunuldu. Ekonomik bir yılbaşı hediyesi olarak alternatif yaratan ve beğeni toplayan takılar, özellikle genç bayanların gözdesi oldu.

Gemlik Lions Kulübü Başkanı Serdar Özkaleli, ihtiyaç sahiplerine hizmet götürmekten duydukları mutluluğu dile getirdi. Organizasyonda emeği geçen bütün üyelere teşekkür eden Özkaleli, “Her yıl, hedef olarak belirlenen ana proje kapsamında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çevre, sağlık ve eğitim konuları, bizim öncelik alanlarımız. Gönüllülük esasına dayalı karşılıksız hizmetlerimiz, bundan sonra da devam edecektir” dedi. Kermes süresince ev sahipliği yapan başkan yardımcısı Saadet Çolak ise Lions ilkelerine sadakatle yeni hedefler ortaya koyacaklarını açıkladı.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları