16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gelişim Seminerleri Diyarbakır ve Erzurumda
06 Nisan 2011 Çarşamba 12:14

Gelişim Seminerleri Diyarbakır ve Erzurum'da

Turkcell Global Bilgi, Diyarbakır ve Erzurum'daki üniversite öğrencileri için düzenlediği Turkcell Global Bilgi ile Gelişim Seminerleri'ni hayata geçirdi.

Sunay Akın"la Söz Gösterisi"yle başlayan Turkcell Global Bilgi ile Gelişim Seminerleri"nin ilki 28 Mart Pazartesi günü Diyarbakır Dicle Üniversitesi"nde, 30 Mart Çarşamba günü ise Erzurum Atatürk Üniversitesi"nde yapıldı.

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Beti Yuhay düzenlenen seminerler ile ilgili yaptığı açıklamada, "Diyarbakır ve Erzurum"da istihdam yaratan bir firma olarak asıl amacımız geleceğimizin güvencesi olan gençlere yatırım yapmak. Turkcell Global Bilgi ile Gelişim Seminerleri ile bölgedeki üniversite öğrencilerini her ay farklı konu ve konuşmacılarla bir araya getirerek Turkcell Global Bilgi"nin dünyasını yakından tanıtmanın yanı sıra hem kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak hem de profesyonel yaşama hazırlamak istiyoruz" dedi.

Turkcell Global Bilgiyi tanıtan sunumun ardından Sunay Akın"ın hazırlayıp sunduğu Söz Gösterisi ilgiyle izlendi.

Yaklaşık 4 bin kişinin katıldığı seminerlerin sonunda yapılan çekilişle 1"er kişiye Turkcell T 10 telefon, 3"er kişiye Sunay Akın"ın kitabı Ay Hırsızı hediye edilirken; 50"şer kişiye de Turkcell Global Bilgi Diyarbakır ve Erzurum lokasyonlarını ziyaret imkânı tanındı. Ayrıca tüm katılımcılara birer sertifika verildi.

Pozitif Yaşam Seminerleri başlığını taşıyan Turkcell Global Bilgi ile Gelişim Seminerleri"nin ikincisi ise Genç İşadamları-SAMGİAD Kurucu Başkanı Sevda Güner tarafından 4 Mayıs"ta Diyarbakır Dicle Üniversitesi"nde, 9 Mayıs"ta Erzurum Atatürk Üniversitesi"nde verilecek.

ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları