23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gary Convis, Yalın Zirvede
04 Aralık 2011 Pazar 20:49

Gary Convis, Yalın Zirve'de

Gary Convis, Yalın Enstitü Derneği'nin 5 - 6 Aralık 2011'de düzenlediği Yalın Zirve'de, yalın felsefe ile tasarrufun sırlarını paylaşacak.

Tüm dünyada satışa sunulan Yalın Liderlik için Toyota Tarzı kitabının yazarlarından Gary Convis, Yalın Enstitü Derneği tarafından 5 - 6 Aralık 2011 tarihlerinde, Bursa'da düzenlenen Yalın Zirve için Türkiye'ye geliyor.

Amerika'da Dana Corporation'ı yalın yönetim modelini kullanarak iflasın eşiğinden döndüren Convis'in, Toyota Tarzı ve Toyota Kültürü kitaplarıyla dünyayı yalın felsefeyle tanıştıran Jeffrey K. Liker ile beraber kaleme aldığı ve önsözünü Toyota Motor'un CEO'su Akio TOYODA'nın yazdığı kitap, yalın liderlik konusunda bir başvuru kaynağı olma niteliği taşıyor.ot:

Convis, kitabından alıntılara yer vereceği ilk konuşmasını Türkiye'de yapacak ve aynı zamanda deneyimlerinden yola çıkarak yalın düşüncenin krizlere nasıl çare olabileceğini katılımcılarla paylaşacak.

Yalın liderlik için özel oturum
Gary Convis, Yalın Zirve kapsamında ayrıca yalın liderlik konusuna odaklanacağı ve CEO'lara yalın yaklaşımla yönetimin sırlarını aktaracağı bu özel oturumda konuyu detaylandıracak. Oturum, şirket sahipleri ve üst düzey yöneticilere yönelik özel olarak gerçekleştirilecek.

Zirve'de ayrıca yalın felsefenin babası olarak bilinen Taiichi Ohno'nun öğrencilerinden Tetsuya Yamazaki ve Toyota Türkiye'nin CEO'su Orhan Özer de konuşma yapacak. Assan Gıda, Durmazlar Makine, İsdemir, Uğur Soğutma, Orda Otomotiv, Wagner Kablo gibi farklı sektörlerden olan yalın şirketler başarı öykülerini aktaracak.

Zirve’ye katılım için yalinzirve.org.tr adresli İnternet sitesinden başvuru yapılabiliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları