29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gartnera Göre HP, Liderler Arasında
05 Ocak 2012 Perşembe 09:13

Gartner'a Göre HP, Liderler Arasında

HP Yönetilen Baskı Hizmetleri ile Gartner’in 2011 Magic Quadrant Raporunda Lider’ler Arasında Yer Aldı

HP, sektör analiz şirketi Gartner’ın her yıl dünya genelinde yaptığı ve Yönetilen Baskı Hizmetleri’nin (MPS) değerlendirildiği Magic Quadrant raporunda lider şirketlerden biri oldu.

HP’nin Gartner'ın Magic Quadrant raporundaki başarısı vizyonunun eksiksiz olması ve gerçekleştirme yeteneği ile elde edildi.

Gartner'ın Magic Quadrant raporunda liderler arasında yer almak için; Yönetilen Baskı Hizmetleri'nin (MPS) dünyada en yaygın şekli ile yapılması şartı aranıyor. Gerçek anlamda hizmetlerini küresel bir kapsama eriştiren şirketler liderler arasında yer alma hakkını kazanıyor. Ayrıca, bu kurumların yalnızca bugünkü Yönetilen Baskı Hizmetleri’ni sunabilecek yeteneklere değil, aynı zamanda gelecekteki Yönetilen Baskı Hizmetleri hazırlıkları için anlayış, girişim ve kaynaklara da sahip olmaları gerekiyor. Ayrıca Liderler’in orta ve büyük ölçekli müşterilerin tercih listelerinde de sıklıkla yer alması şartı aranıyor.

HP Yönetilen Baskı Hizmetleri kuruluşlara işlerini büyütmeleri, riskleri azaltmaları, iş akış süreçlerini iyileştirmeleri ve çevreye verilen zararı azaltmaları konularında yardımcı olan esnek ve ölçeklenebilir bir üründür. HP Yönetilen Baskı Hizmetleri, dünya geneline yayılmış 3,000'den fazla müşterisiyle baskı ve görüntüleme işlerini yaşamsal öneme sahip katma değerli bir hizmet haline dönüştürmektedir

HP Baskı ve Görüntüleme Grubu, Yönetilen Kurumsal Çözümler, Kurumsal Pazar Geliştirme Başkan Yardımcısı John Tomesco'ya, "Pek çok sektördeki kuruluşlar stratejik hedeflerine ulaşabilmek için belge işleme ve iş akışı süreçlerini HP Yönetilen Baskı Hizmetleri üzerinden otomatik hale getiriyor. Sektör analistinin bugünkü saptaması, HP'nin müşterilerine daha fazlasını daha az efor ve yatırım ile yapma olanağı sağladığı yönünde. Böylece müşteriler de kendi esas işlerine ve müşterilerine odaklanabiliyor. Sektör için önemli olan bu raporda yer almak HP için de çok önemlidir. Şirket olarak yaptığımız doğru işlerin onaylanmasıdır” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları