05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gamex Fuarında Toshiba Kasırgası Esecek
29 Kasım 2011 Salı 12:20

Gamex Fuarı'nda Toshiba Kasırgası Esecek

1-4 Aralık 2011 tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan 36.Uluslararası Gamex Digital Eğlence ve Oyun Fuarında Toshiba, bu yıl farklı bir konsept ile yer alacak.

1-4 Aralık 2011 tarihlerinde Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan 36.Uluslararası Gamex Digital Eğlence ve Oyun Fuarında Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distiribütörü TNB A.ş., bu yıl farklı bir konsept ile yer alacak. Geçtiğimiz yıllarda ki gibi TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter’in açılışını yapacağı Gamex 2011 Oyun Fuarı bu sene daha hızlı ve daha yüksek performanslı olacak.

Fuarın aktivite sponsoru olan TNB A.ş., kendini yarışa hazır hissedenler için standında kurulu olan simülatörde fuara gelenlere yarışma heyecanı sunacak. Dört kez üst üste Türkiye pist şampiyonu olan aynı zamanda BMW Borusan Otomotiv Motorsport Takımı üyesi Aytaç Biter ile yarışma sonucunda finale kalan oyuncular simulatörde yarışma fırsatı bulacak. Zamana karşı en iyi derece yapan katılımcılara, Toshiba’ dan çeşitli ürünler hediye edilecek. Aynı zamanda Aytaç Biter’ in birçok yarışmada kullandığı ve şampiyonluk kazandığı BMW M3 GT yarış otomobili de standta sergilenecek. Bu muhteşem performans aracını yakından görme fırsatı bulabileceğiniz Gamex fuarı Toshiba oyun bilgisayarları ile gerçekten alışılagelmişin dışında olacak.
Bilgisayar ve iletişim teknolojilerini 30 yıldır geniş kitlelerle buluşturan ve herkes tarafından kullanılabilecek bir teknoloji olduğunu insanlara aşılayan bu fuarda en sıra dışı, eğlenceli stant ziyaretçilerini bekliyor.

TNB A.Ş Fuarda Salon B-9’da yer alacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları