04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GamersFirstten MMO RTS
09 Şubat 2011 Çarşamba 16:15

GamersFirst'ten MMO RTS

GamersFirst'ün yeni ve tarayıcı tabanlı MMO RTS oyunu Hükümdar Online'da 2 hafta süreyle oyunseverler Mu diyarında buluşacak.

Ücretsiz oyun keyfinin en gözde adresi GamersFirst"ün, IGG işbirliği ile kullanıma sunduğu Hükümdar Online: Krallar Savaşıyor adlı oyun, oyunseverleri amansız mücadelelere sahne olan gizemli Mu diyarında buluşturuyor. Hükümdar Online en uç noktalarda heyecan içeren PvP ve ekip strateji düzlemini gerçek zamanlı olarak oyuncularına yaşatıyor. Kralların savaşında başarılı olmanın yolu ganimet toplamaktan değil, krallığı kurtaracak önemli idari kararlar almaktan geçiyor.

Keskin grafiklere kaliteli görsellere ve oyuncuyu sarmalayan bir atmosfere sahip olan Hükümdar Online, kış tatiline heyecan katacak bir etkinliğe sahne oluyor. 4 Şubat Cuma günü başlayacak ve haftada 2 kez (Salı-Cuma, Cuma-Pazartesi arasında) düzenlenecek olan oyun içi etkinlikte koordinatları önceden verilen, GamersFirst"e ait kaleleri ele geçirmeyi başaran oyuncular kendilerinin seçeceği 3 adet oyun içi dükkan eşyasına sahip olacak.

Bu heyecanlı ve ödüllü etkinliğe katılmak isteyen oyuncular www.GamersFirst.com/HükümdarOnline adresine girip oyuna hemen başlayabilirler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları