25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Galaxy Ace Plus Türkiye Pazarında
29 Mart 2012 Perşembe 10:48

Galaxy Ace Plus Türkiye Pazarında

GALAXY ailesinin yeni üyesi Samsung GALAXY Ace Plus,minimal tasarım ve Android Gingerbread gücünü bir araya getiriyor.

Dünyanın lider cep telefonu üreticilerinden Samsung Electronics, Türkiye’de lider konumda olduğu Android pazarının yeni üyesi GALAXY Ace Plus’ı Türkiye pazarına sundu. Beğenilen model GALAXY Ace’in geliştirilmiş versiyonu olan GALAXY Ace Plus, trendleri yakından takip eden ve sosyal hayata önem veren kullanıcılar için tasarlandı. Galaxy Ace Plus, 849 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı ile satışa sunuluyor.

Samsung Electronics BT ve Mobil İletişim Bölüm Başkanı JK Shin konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “2012 yılına GALAXY S, GALAXY SII, GALAXY Ace ve GALAXY Mini’yle büyük başarı yakalayan GALAXY ailesini, GALAXY Ace Plus modelimiz ile genişleterek başladık. Android™ Gingerbread işletim sistemine sahip GALAXY Ace Plus, tüketicilere daha iyi bir mobil deneyim sağlayacak Samsung servislerini sunuyor. 2012 yılında dünyanın en çok tanınan ve başarıya ulaşan cep telefonları arasında yer alan GALAXY ailemizi genişletmeye ve bu sayede kullanımı kolay ve eğlenceli bir mobil deneyim sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Gelişmiş özelliklerle stil ve güç bir arada
GALAXY Ace’in tasarım özellliklerini devam ettiren GALAXY Ace Plus; yuvarlatılmış kenarları, kompakt boyutlardaki 3.65 inç HVGA ekranı ile modern ve minimal, ama aynı zamanda da şık bir tasarım sunuyor.

1GHz işlemci ve HSDPA 7.2 Mbps bağlantı özellikleriyle desteklenmiş GALAXY Ace Plus, yoğun ve sosyal kullanıcılara hitap ediyor. WiFi 802.11 ise, GALAXY Ace Plus ile yüksek hızda web tarayıcı kullanma, yükleme ve video izleme olanağı sağlıyor. GALAXY Ace Plus ile kullanıcılar, çoklu görev yönetimi sırasında bile uygulamaları kesintisiz ve son hızda kullanabiliyor. Segmentindeki en yüksek belleğe sahip GALAXY Ace Plus, 2GB ortak multimedya depolama kapasitesi ve 1 GB direkt uygulama depolama kapasitesi ile daha fazla içerik özgürlüğü ve kullanımı sunuyor. Ayrıca MicroSD kart yuvası ile depolama kapasitesi artırılabiliyor.

Android 2.3 Gingerbread işletim sistemi ve Samsung’un TouchWiz kullanıcı arayüzüne sahip GALAXY Ace Plus, kullanıcıların mobil işlemlerini daha hızlı ve etkili gerçekleştirmelerine olanak tanıyor. GALAXY Ace Plus’ın yeni müzikçalar özelliği, bildirim çubuğu sayesinde dosya içinde şarkıları görüntülemeyi mümkün kılıyor. Arama özellikleri ise kullanıcıların istedikleri aramaları metin mesajı yoluyla reddetmelerini ve istenmeyen çağrıları bloke etmelerini sağlıyor. Kullanıcılar aynı zamanda GALAXY Ace Plus’ın ThinkFree uygulaması ile Word, Excel, PowerPoint gibi Microsoft Office belgelerini görüntüleyebiliyor ve düzenleyebiliyor.


Sosyal yaşamın en iyi asistanı
Social Hub, ve ChatON servisleri ile Samsung GALAXY Ace Plus, her an ve her yerde sosyal hayata bağlı kalmayı sağlıyor. Farklı platformdaki kullanıcılar ile tek bir platformdan iletişim kurmaya olanak tanıyan ChatON, kullanıcı adı ve şifre gereksinimi olmaksızın cep telefonu numaraları ile birbirlerine bağlayarak; anlık mesajlaşma, grup konuşması, video-fotoğraf paylaşımı, görüntülü ve sesli konuşma olanağı sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları