29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fujitsu Türkiyede Atama
21 Aralık 2010 Salı 10:29

Fujitsu Türkiye'de Atama

Fujitsu Türkiye, Teknoloji Satış Departmanı'nda bünyesindeki Veri Güvenliği Teknoloji Satış Müdürü pozisyonuna atama gerçekleştirdi.

PLM Alanında İşbirliği
ZyXEL'e Karbon Ayak İzi Onayı
ESET Cybersecurity for Mac
Silverline'dan Black Crystal Serisi

Dinamik Bilişim Altyapıları vizyonu doğrultusunda sunduğu teknolojilerle veri merkezlerini geleceğe taşıyan Fujitsu, Teknoloji Satış Departmanı'nda bir atama gerçekleştirdi. Veri Güvenliği Teknoloji Satış Müdürü pozisyonuna Mustafa Özçakır atandı. Özçakır, Fujitsu Türkiye bünyesinde, Fujitsu tarafından geliştirilen veri koruma çözümlerinin pazarda tanınması ve beraber çalıştığı stratejik iş ortakları Symantec ve NetApp ile bu alanda işbirlikteliklerinin geliştirilmesinden sorumlu olacak.

Mustafa Özçakır, kariyerine 1999 yılında, T-Systems Türkiye'de Sistem Yöneticisi olarak başladı. Daha sonra 2002'de Gantek Teknoloji'de Veri Koruma Danışmanı, 2006'da Symantec Türkiye'de veri koruma ürünlerinden sorumlu Kıdemli Sistem Mühendisi ve 2008'de EMC Türkiye'de veri koruma ürünlerinden sorumlu Kıdemli Teknik Danışman olarak görev aldı.

Fujitsu, dünya çapında 70 ülkede yaklaşık 170.000 çalışanıyla bilişim ve iletişim alanında müşterilerine katma değerli, güvenilir, yüksek kalite ve performanslı ürün ve hizmetler sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları