18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fujitsu 2012 SAP® Pinnacle Ödülü Aldı
12 Temmuz 2012 Perşembe 15:55

Fujitsu 2012 SAP® Pinnacle Ödülü Aldı

Fujitsu, Yılın Teknoloji Yenilikçisi kategorisinde 2012 SAP Pinnacle ödülü aldı.

Bu ödül Fujitsu'nun SAP'la olan teknoloji ortaklığını ve SAP AG'nin bellek içi hesaplama teknolojisini yaygınlaştırmaya olan kararlılığını kanıtladı.

SAP Pinnacle ödülleri her yıl SAP'la olan iş ortaklıklarını geliştiren ve büyüten, müşterilerini başarıya götüren SAP iş ortaklarına veriliyor. Kazananlar, SAP iş ortakları ve çalışanlarının belirlediği 22 kategorideki 150 aday arasından seçildi.

SAP Pinnacle ödüllerinde çeşitli kategorilerdeki lider SAP iş ortakları belirleniyor. Bu kategoriler arasında satıcılar, orijinal parça üreticileri (OEM'ler), sürdürülebilirlik, teknoloji, destek, hizmetler ve dış kaynak kullanımı yer alıyor. Ödüller, SAP'ın sağlam bir ekosistem stratejisine olan bağlılığını kanıtlıyor. SAP, ekosistem stratejisinin müşterilerine eşsiz değer sunmanın ve iş hedeflerine ulaşmanın anahtarı olduğuna inanıyor.

İş dünyasına sunulan avantajlar
SAP Pinnacle ödülü, Fujitsu'nun teknoloji yenilikçisi olarak müşterilerine SAP platformunda veri merkezi çözümü tabanlı sistemler sunduğunu vurguluyor. Fujitsu'nun sürekli genişlettiği, SAP HANA ürününü destekleyen ürün portföyünün en yeni üyesi geçtiğimiz Mart ayında açıklandı. Bu, dünyanın ilk sertifikalı, kullanıma hazır,  SAP® Business One uygulamasıydı.

Fujitsu ve SAP'ın müşterilerin SAP ortamlarındaki iş operasyonlarını geliştirmeye yönelik yaratıcı çözümler üretmek kapsamında devam eden uzun süreli ve başarılı bir iş ortaklığı bulunuyor. Fujitsu şimdiden SAP HANA'yı destekleyen, büyümeye yer bırakan çeşitli teklifler sunuyor. Fujitsu'nun 'uçtan uca hizmet' konsepti SAP HANA platformunu destekliyor. Bugünün kritik veri merkezi ihtiyaçlarını yüksek kullanılabilirlik, yedekleme, geri yükleme ve felaket kurtarımı gibi özelliklerle karşılıyor.

SAP HANA, SAP ortamlarına kusursuz biçimde entegre edilebilecek şekilde tasarlandı. Müşteriler, SAP HANA'nın yürütülmesini sağlayan, SAP sertifikalı Fujitsu platformunun önceden yüklenmiş olması sayesinde hızlı entegrasyon avantajından faydalanabiliyorlar. Bu, entegrasyon, yönetilen hizmetler, çözüm desteği ve iş analitikleri danışmanlığına kadar pek çok hizmeti barındıran kapsamlı hizmet portföyüyle destekleniyor.

Fujitsu, 2012 SAP Pinnacle ödülünün sahiplerinden biri olarak 14 - 16 Mayıs tarihlerinde Florida'nın Orlando kentinde gerçekleşen, SAP'ın uluslararası müşteri konferansı niteliğini taşıyan SAPPHIRE® NOW SAP Liderlik Forumu'na katıldı.

SAP Global Ekosistem ve Kanallar Başkanı Eric Daffaut:
"2012 SAP Pinnacle ödüllerine layık olan şirketlerden biri olan Fujitsu'nun ortak müşterilerimize kattığı değeri ve SAP'la olan iş ortaklığına bağlılığını tanıyor ve tebrik ediyoruz. SAP, hedefi müşterilerinin başarısı olan, yenilikçi bir şirket olmayı tercih etti. Sürekli genişleyen iş ortağı ekosistemimizle yakın çalışması sayesinde SAP müşterilerine seçenekler ve değer sunuyor. Birlikte müşterilerimizin yeniliklere kolay adapte olmasına, sonuçlara hızlıca ulaşmalarına, sürdürülebilir bir şekilde büyümelerine ve SAP çözümleriyle daha iyi çalışmalarına yardımcı oluyoruz."

Fujitsu Türkiye Sunucu Teknoloji Satış Yöneticisi Emrah Büyüksomer:
"SAP'tan aldığımız ödül, Fujitsu'nun SAP'la birlikte yenilikler yaparak güçlü bellek içi hesaplama teknolojisini yaymaya olan bağlılığının bir göstergesidir. Geçtiğimiz Mart ayında SAP HANA platformlarında çalışan, dünyanın ilk sertifikalı, kullanıma hazır uygulaması SAP® Business One'ı duyurduk. Bu ürünümüzle SAP HANA platformunun avantajlarını küçük ve orta ölçekli işletmelere de sunuyoruz. Buna ek olarak geçtiğimiz yıl SAP HANA'nın yürütülmesi için SAP sertifikalı bir kofigürasyon platformunu da piyasaya sunduk."
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları