20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Frost & Sullivan’dan Huawei’ye İki Ödül
25 Kasım 2007 Pazar 10:47

Frost & Sullivan’dan Huawei’ye İki Ödül

Huawei Teknoloji, danışmanlık firması Frost & Sullivan tarafından 2007’nin En İyi Uygulamaları dalında iki kategoride ödüle layık görüldü.

Frost&Sullivan tarafından Latin Amerika’nın Yeni Nesil Ağ pazarında derinlemesine yapılan araştırmalar neticesinde Huawei, iki kategoride de ödül almaya hak kazandı. Frost&Sullivan’ın Bilgi ve İletişim Teknolojileri’nin her alanındaki trendleri ve hareketleri çok yakından takip ederek analiz etme yeteneğine ve kapasitesine sahip uzman analistleri Huawei’yi Yılın Yeni Nesil Network Sağlayıcısı ve İş Geliştirme Strateji Liderliği kategorilerinde ödüle layık gördü.

Frost &Sullivan Kurum İlişkileri ve Ağları Endüstri Analisti Eduardo Dubin “Huawei’ye verdiğimiz ödül, sunduğu hizmet ve geliştirdiği ürünlerle müşteri ihtiyaçlarını algılamada ne kadar başarılı olduğunun bir kanıtıdır. Huawei, pazara sunduğu hizmetler ve ürünlerle yeni segmentler yaratarak mevcut müşteri portföyünü hızla büyütmektedir. Huawei vizyon, teknoloji, satış stratejisi ve pazarlama çalışmalarının başarılı kombinasyonu sayesinde hızla gelişen pazarda mükemmel bir performans sergilemiştir” dedi.

Frost&Sullivan Latin Amerika Bilgi ve İletişim Teknolojileri Araştırma Direktörü Carla Zarza “Huawei, kurumlara faaliyet gösterdiği pazarda maksimum başarı sağlayan çok özel iş çözümleri sunuyor. Bu hizmetlerin başarısı; kurumların yıllık gelirlerinde artış, başarıyla sonuçlanan iş anlaşmaları ve rekabet ortamında pazar paylarını artırmaları şeklinde olumlu sonuçlar getiriyor ” şeklinde konuştu.

Huawei Latin Amerika Başkanı Jiang Yafei “Aldığımız ödüller; başarılı iş stratejimiz, müşteri odaklı yaklaşımımızdaki süreklilik ve rekabetin yoğun olduğu telekom pazarında müşterilerimize maksimum katma değer yaratan, onların gereksinimlerine tam olarak cevap veren servis ve çözümlerimizin bir göstergesidir” diyerek Frost&Sullivan tarafından ödüle layık görülmelerinden dolayı çok mutlu olduklarını söyledi.

5 sene önce global olarak verilmeye başlayan Frost&Sullivan Ödülleri sektördeki en iyi uygulamaları ortaya çıkarmak, global pazarın gerektirdiği yaratıcı iş stratejilerinde artış sağlamak ve sektördeki başarılarını överek onları teşvik etmek amacı taşıyor.


Frost & Sullivan Hakkında

Büyüme danışmanlık firması Frost & Sullivan müşterilerine büyümelerini hızlandırmak konusunda ortaklık etmektedir. Firma çatısı altında faaliyet gösteren; Growth Partnership Services, Growth Consulting ve Career Best Practices bölümlerine müşterilerine yararlı ve gelişen iş stratejileri uygulatarak, büyüme odaklı bir kültür yaratmak, değerlendirmek ve uygulamak konularında danışmanlık vermektedir.

Ayrıntılı bilgi için : www.frost.com

Huawei Hakkında

Huawei Teknoloji, dünyanın dört bir yanındaki operatörlere yeni nesil telekomünikasyon çözümleri sağlamada lider konumdadır. Şirket, müşterileri için uzun süreli katma değer sağlayan potansiyel gelişimin önünü açan yenilikçi ve kişiye özel ürünler, hizmetler ve çözümler sunmaya kendini adamıştır. Huawei’nin ürünleri ve çözümleri 100’den fazla ülkede ve en büyük 50 operatörün 31’inde ayrıca dünya çapında bir milyardan fazla kişi tarafından kullanılmaktadır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları