02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
FreeZonedan Blackberry Curve 3G
23 Şubat 2012 Perşembe 13:00

FreeZone'dan Blackberry Curve 3G

Vodafone FreeZone’un yeni BlackBerry akıllı telefon kampanyası ile, Genç Avantaj tarifesine ek olarak ayda sadece 16,9 TL’ye BlackBerry Curve 3G.

Vodafone’un gençlik markası Vodafone FreeZone, BlackBerry ailesinin en popüler akıllı telefonlarından BlackBerry® Curve™ 3G’yi çok avantajlı fiyata gençlerle buluşturuyor.

Kampanya kapsamında, Genç Avantaj tarifesine 24 ay taahhüt veren gençler, BlackBerry Curve 3G’ye tarifelerine ek olarak ayda sadece 16,9 TL’ye sahip olabilecekler.

Ayrıca, Vodafone’nun BlackBerry internet paketi de 16,9 TL’ye sınırsız internet erişimi ve sınırsız mesajlaşma fırsatı sunuyor.. Bu ek paket ile gençler, en popüler uygulamalardan biri olan BlackBerry® Messenger (BBM™) ile sevdikleriyle mesajlaşabilecek; Facebook™ ve Twitter™ gibi sosyal ağların yanı sıra BlackBerry App World™ üzerinden mobil uygulamalara erişebilecek.

Vodafone FreeZone’un bu benzersiz teklifinden faydalanmak için Genç Avantaj tarifesine geçmek isteyen gençlerin tek yapmaları gereken, en yakın Vodafone Cep Merkezi’ne uğramak.

Gökhan Öğüt: Teklifimizi gençlerin cebine uygun hale getirdik

Vodafone İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Vodafone FreeZone’un çatısını oluştururken gençlerin yaşantılarını her alanda kolaylaştırmaya odaklandıklarını ve bunun için onların ihtiyaçlarını anlamaya yönelik geniş çaplı araştırmalar gerçekleştirdiklerini belirtti. Bu araştırmalar sonucunda, gençler için özgürlüğün çok önemli olduğunu gördüklerini belirten Öğüt, özellikle arkadaşlarıyla, sevdikleriyle özgürce iletişim halinde olmanın gençler için çok değerli olduğunu ifade etti.

Öğüt, sözlerine şöyle devam etti: “Yapılan araştırmalar, gerek dünyada gerekse Türkiye’de akıllı telefon alma eğiliminin gençler arasında yetişkinlere oranla çok daha yüksek olduğunu ortaya koyuyor. Öyle ki günümüzde akıllı telefonlar, gençler için televizyon, bilgisayar gibi diğer mecralara oranla çok daha ön planda yer alıyor. Bunun en önemli nedenleri arasında, gençlerin özgürce ve anında iletişim kurmak istemesini gösterebiliriz. BlackBerry, özellikle BBM hizmeti ile sınırsız mesajlaşma olanağı sunması ve sosyal ağlardaki iletişimlerini kolaylıkla yönetmelerine imkan sağlaması dolayısıyla gençlerin gözdesi. Bununla birlikte, gençlerin akıllı telefon alma kriterlerine baktığımızda, fiyat unsurunun çok ön planda olduğunu görüyoruz. Tüm bu verileri göz önünde bulundurarak, teklifimizi gençlerimizin cebine uygun hale getirdik. Vodafone FreeZone’lu gençler ayda 16,9 TL gibi çok uygun bir fiyata BlackBerry Curve 3G akıllı telefona sahibi olabilecek; BBM ve sosyal ağların avantajlarının keyfini çıkarabilecekler. Vodafone Türkiye olarak önümüzdeki süreçlerde de gençlerimize en popüler akıllı telefon modellerini en avantajlı fiyat ve paketlerle sunmak üzere kampanyalarımıza yenilerini ekliyor olacağız.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları