25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Freecomdan Dijital Depolama Ürünleri
17 Mart 2012 Cumartesi 16:23

Freecom'dan Dijital Depolama Ürünleri

Ödüllü üretici perakende zincirlerine ve online perakendecilere yeni bir model olan harici sabit diskler ve taşınabilir depolama cihazları getiriyor

Mitsubishi Chemical Holding Group’un bir parçası ve harici sabit diskler ve taşınabilir depolama cihazlarının ödüllü üreticisi olan Freecom, bugün yüksek kaliteli Alman tasarımlı dijital depolama çözümleri ürün yelpazesinin Türkiye pazarına girdiğini açıkladı. Şirket her zamankinden daha elverişle veri depolama sunan yenilikçi tasarımlara sahip eşsiz masaüstü ve taşınabilir sabit disk depolama çözümleri, Network Attached Storage (NAS) aygıtları, flash sürücüler, hizmetler, DVD yazıcılar, profesyonel RDX ve teyp sürücülerini tasarlar, üretir ve pazarlar.

Freecom Türkiye Ülke Müdürü Seda Gürel: "Türkiye hareketimiz uluslararası tanınmış ürünlerimizin bilinirliğinin artmasını sağlayacağından dolayı Freecom için çok önemli bir adımdır." dedi ve "Trend depolama çözümleri üretimindeki 20 yıldan fazla deneyimimiz ile seçici Türk tüketicisine üstün kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler getirmeyi hedefliyoruz. Çözüm yelpazemizdeki güzel tasarlanmış harici sabit disklerden uzaktan erişilebilir özel bulut depolamaya kadar giderek daha zengin multimedya içeriği ile başa çıkmak için tasarlanmış çözümler ile gerçekten herkes için bir şeyler sunmak istiyoruz." diye ilave etti.

Freecom’un taşınabilir sabit diskleri, masaüstü sabit diskleri, ağ bağlantılı ve flaş ürünlerin yer aldığı çeşitli ürün grubu Türk perakendeciler için hali hazırda mevcuttur. Bunlara ilave olarak önümüzdeki ay içinde piyasaya diğer harici depolama ürünlerini ve hizmetlerinin tümünü getirecektir. Freecom ürünleri perakende zincirlerine, bayilere ve online perakendecilere EXA Bilgisayar distribütörlüğünde tedarik edilecek.

Freecom, tasarım sürecinin her aşamasında kaliteye, yenilikçiliğe ve yaratıcılığa önem verir. Ürünlerinin geliştirilmesi aşamasında sık sık harici teknoloji ortakları ve tasarımcıları ile çalışır. Örneğin, Freecom’un en son ödüllü ürünü - 'Mobil Sürücü Sq' - ünlü endüstriyel tasarımcı Arman Emami işbirliği ile tasarlandı, Çığır açan Mobil Drive XXS ve Hard Drive XS 3.0 Belçikalı tasarımcı Sylvain Willenz tarafından geliştirildi. Mobile Drive XXS' dünyanın en küçük taşınabilir hard diskidir. Hard Drive XS 3.0'ın yaklaşık 130 MB/s’lik görülmemiş veri aktarım hızı, piyasada USB 3.0 teknolojisini kullanılan ilk sürücüdür.

Şirket ayrıca şuan Avrupa'da Apple mağazalarında ve Apple Premium Reseller’larda satılan Mac pazarı için özel tasarlanan ('Mobil Sürücü Mg') mobil sabit diskin ilk satıcısıdır. Öncü 'Mobil Sürücü Mg' hem şık ve hafif Magnezyum kasası ile Apple MacBook’u mükemmel tamamlayan bir görünüme sahip hem de kendi türünün en ince mobil sabit disklerinden biridir.

Freecom ürünlerinin çevreye saygısı yeni ürünlerin tasarımında bir başka önemli etkendir. Freecom üretim aşamasında mümkün olduğu kadar geri dönüşümlü hammaddeler kullanır ve ürünlerin RoHS, WEEE ve CE / FCC standartları ile uyumlu olmasını sağlar. Devre kartlarından magnezyum, alüminyum ve hatta lastik muhafazalara kadar her şey ürünün kullanım ömrü sonunda geri dönüştürülebilir ve enerji tasarruf bileşenleri kullanılarak tasarlanmıştır. Ayrıca tüm ürünler radyasyon (EMI) ve elektrostatik boşalma (ESD) için resmi yönetmeliklere uyar.

Son kullanıcılar için, çoğu üründe sürücü kullanımda değilken enerji tasarrufu sağlayan Freecom’un Yeşil Düğme yazılım özelliği vardır. Freecom 2 yıllık arıza garanti süresinde ücretsiz bir RMA hizmeti de sağlar. Ayrıca tüm ürünlerde ücretsiz ve sınırsız yardım masası desteği de verir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları