18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Forum AVMler Akademi Kurdu
27 Kasım 2008 Perşembe 11:18

Forum AVM'ler Akademi Kurdu

Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezleri'nin bünyesinde bulunan 818 mağazada çalışan perakendeciler Forum Akademi'de meslek içi eğitimden geçecek.

Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezleri, Forum Akademi"yi kurdu. Forum Akademi"de Mersin, İzmir, Aydın, Denizli, Trabzon ve Ankara"da bulunan Forum Alışveriş Merkezleri"ndeki mağazaların müdürleri ve tüm satış elemanları için mesleki eğitimler gerçekleştirilecek. Eğitimler Soysal Perakende Okulu tarafından verilecek.

Forum Akademi, Forum Alışveriş Merkezleri"nin bünyesinde bulunan mağazaların hizmet kalitesini yükseltmek, müşteri memnuniyetini artırmak ve Türkiye"nin dört bir yanındaki Forum"lardaki hizmeti standart hale getirmek amacıyla kasım ayından itibaren eğitime başlayacak.

Perakendecilik, satış, müşteri merkezli düşünce ve hizmet, müzakere, yönetim becerileri, değişim ve farklılaşma konularında derslerin verileceği Forum Akademi"de perakende sektörüne ilişkin seminer, konferans ve workshoplar gerçekleştirilecek.

Mersin"de Forum Mersin, İzmir"de Forum Bornova, Aydın"da Forum Aydın, Denizli"de Forum Çamlık, Trabzon"da Forum Trabzon, Ankara"da Forum Ankara adıyla faaliyet gösteren Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezleri"nde bulunan toplam 818 mağazada çalışanlar Forum Akademi"nin eğitim programından yararlanabilecek. Altı Forum Alışveriş Merkezi"nde yaklaşık 2000 kişinin eğitim alacağı Forum Akademi"de Soysal Perakende Okulu"nun uzman eğitmenleri ve sektörden uzmanlar eğitim verecek.

Eğitimler 26 Kasım"da Forum Mersin Alışveriş ve Yaşam Merkezi"nde başlayacak ve diğer Forumlar"da devam edecek.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları