28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ford Otosanın Yeni İletişim Ajansı
30 Ağustos 2008 Cumartesi 09:32

Ford Otosan'ın Yeni İletişim Ajansı

Ford Otosan'ın iletişim danışmanlığı konkuru sonuçlandı. Konkuru Tribeca İletişim Danışmanlık kazandı.

Ford Otosan, yeni iletişim hizmetleri ortağı olarak, Tribeca İletişim Danışmanlık"ı seçti. Kuruluş 1 Eylül 2008 tarihinden itibaren Tribeca İletişim Danışmanlık ile çalışmaya başlayacak.

Stratejik iletişim çalışmalarını Tribeca İletişim Danışmanlık ile birlikte yürüteceklerini ifade eden Ford Otosan Kurumsal İletişim Müdürü Umut Canpolat şunları söyledi:

"Bugüne kadar ülkemizde bilinirliğimizi artırmak amacıyla stratejik iletişim çalışmalarımızı yoğun olarak sürdürdük. Şimdi, uzman düzeyinde hizmet alacağımız Tribeca İletişim Danışmanlık ile yolumuzda çok daha güçlü bir şekilde yürüyeceğiz. Yeni iş ortağımızın, sosyal paydaşlarla ilişkilerimizi sağlıklı yönetmemize ve geliştirmemize önemli katkıda bulunacağına inanıyoruz."

Tribeca İletişim Danışmanlık, 3 Mart 1997 tarihinde kuruldu; şirketin iki kurucu ortağı bulunuyor. A. Cem İlhan Tribeca İletişim Danışmanlık"ın Genel Müdürlük görevini yürütüyor. Diğer kurucu ortak Soli Özel ise, Bilgi Üniversitesi"nde Uluslararası İlişkiler alanında öğretim üyeliği görevini yürütüyor.

Tribeca İletişim Danışmanlık, Uluslararası İletişim Danışmanlığı Birliği ICCO'nun Türkiye temsilcisi İDA'nın üyesi. İDA Türkiye"de stratejik iletişim danışmanlığı ve halkla ilişkiler hizmetlerinin uluslararası standartlarda, yüksek nitelikli insan gücü tarafından sunulmasına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

2008 yılı Mayıs ayında Tribeca İletişim Danışmanlık ile küresel düzeyde faaliyet gösteren, dünyanın önde gelen halkla ilişkiler şirketlerinden Waggener Edstrom Worldwide (WE) arasında İş ve Hizmet Üretimi Ortaklığı sözleşmesi imzalandı.

Tribeca İletişim Danışmanlık'ın vizyonu bilgi yönetimine odaklı bir stratejik iletişim danışmanlığı şirketi olmak. Bu yıl, 10"uncu kuruluş yıldönümünü kutlayan Tribeca İletişim Danışmanlık aralarında Borusan Holding, Microsoft Türkiye, Fortis Türkiye, Deloitte Türkiye, Tetra Pak, ve Karel"in de bulunduğu ulusal ve uluslararası şirketlere hizmet veriyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları