29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Finansbanktan Anadolu Markaları
27 Nisan 2007 Cuma 14:26

Finansbank'tan Anadolu Markaları

Finansbank desteği ile bu yıl ikincisi hayata geçirilen Anadolu Markaları 2007” başlıklı toplantılar dizisi, Ankara Ostim’deydi.

Finansbank desteği ile düzenlenen Anadolu Markaları 2007, Ankara Ostim’de gerçekleştirilen toplantı ile yoluna devam ediyor. Anadolu Markaları 2007, İstanbul dışındaki illerde marka bilincini geliştirmeyi ve “marka olma” konusunu öne çıkarmayı hedefliyor. Proje kapsamında, bu illerdeki marka stratejilerinin, markalaşma yolunda ilerleyen başarı öykülerinin bir araya getirilip ödüllendirilmesi, böylece diğer kuruluşlara model oluşturulması da amaçlanıyor.

Capital ve Ekonomist dergileri tarafından da desteklenen ve bu yıl ikincisi hayata geçirilen “Anadolu Markaları 2007” başlıklı toplantılar dizisi, Ankara’nın ardından Diyarbakır, Konya, Bursa, Erzurum ve Antalya ile yola devam edecek.

Anadolu Markaları 2007 toplantılarıyla, imalat, ticaret, hizmet ve tarım alanlarında faaliyet gösteren kuruluşların temsilcileri ile ekonomideki son gelişmeler ve Finansbank’ın sektörel bankacılık çözümleri paylaşılıyor. Tüm yurt çapında KOBİ’lerin gelişimine destek olmayı amaçlayan Finansbank, sunduğu özel krediler, finans imkanları ve sektörel destek paketleri ile markalaşma yolunda ilerleyen bu firmaları özel olarak bilgilendiriyor.

Anadolu Markaları 2007 yarışması ise, Anadolu’da faaliyet gösteren şirketlerin markalaşma alanındaki başarılı örneklerini ödüllendirerek, konuya dikkat çekmeyi amaçlıyor. Şirketlerin yarışmaya katılabilmesi için, İstanbul dışında, imalat, ticaret, hizmet, tarım alanlarında faaliyet göstermeleri, en az 25 en fazla 250 kişi istihdam etmeleri, patent ve marka başvurusunda bulunmuş olmaları gerekiyor.

Anadolu Markaları 2007 yarışmasının sonunda kendi sektörlerinde birinci olacak firmalara marka danışmanlık hizmeti ile Capital ve Ekonomist dergilerinde ücretsiz ilan desteği veriliyor,

Şirketlerin, yarışmaya katılımı için, 29 Haziran 2007’ye kadar http://www.anadolumarkalari.com sitesine başvuru yapmaları veya 0 (212) 410 32 27 numaralı faksa başvuru formlarını yollamaları yeterli oluyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları