02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Finansbank Çalışanlarından Türk Müzikalleri
28 Haziran 2012 Perşembe 16:50

Finansbank Çalışanlarından Türk Müzikalleri

Finansbank çalışanları Türk müzikallerine Movie Musicals 2 ile hayat verdi.

Profesyonel eğitmenler eşliğinde altı ay boyunca hazırlanan ve unutulmaz Türk müzikallerine yeniden hayat vermek için bir araya gelen Finansbank çalışanları Movie Musicals 2 ile göz doldurdu.

Bizce Mümkün anlayışını her alanda hayata geçiren Finansbank, Kurumiçi İletişim faaliyetlerine de bu bakış açısını yansıtmaya devam ediyor. Geçen sene Broadway müzikallerini sahneye koyan Finansbanklılar bu kez 25 Haziran gecesi Kozyatağı Kozzy Alışveriş Merkezi’nde sahnelediği “Movie Musicals 2” ile yaratıcılıklarını tekrar sergiledi.

Oyunculuk ve dans eğitiminden, şan ve kulak egzersizlerine kadar konservatuar temelli yoğun eğitimlerden geçen Finansbank çalışanlarının Lüküs Hayat, Hisseli Harikalar Kumpanyası ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi unutulmaz müzikallerden parçalarla kolaj formatında düzenlenen gösterisi büyük beğeni ile izlendi. Finansbank çalışanlarının ve ailelerinin yanı sıra duayen tiyatro sanatçısı Haldun Dormen tarafından da izlenen gösteri büyük beğeni topladı, salonu dolduran 450 kişi gösteri sonunda dakikalarca ayakta alkışladı.

Yönetmenliğini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Tiyatro Bölümü öğretim üyesi Sitare Bilge; Koreografisini Enbe orkestrasında solist ve vokalist olarak çalışan modern dans sanatçısı Banu Küçük, Müzik Direktörlüğünü ise pek çok müzikalde orkestra şefliği yapmış Emin İnal’ın üstlendiği projenin danışmanlığını Artfellas gerçekleştirdi.

Kurumiçi İletişim markası FinClub Yaşam Atölyesi ile çalışanlarına farklı alanlarda gelişim fırsatları sunan Finansbank’ın İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, “Kurum değerlerimiz ışığında kurguladığımız çeşitli Kurumiçi İletişim faaliyetleri ile çalışanlarımızın sosyal, kültürel ve entelektüel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Çalışanlarımızın 6 ay boyunca profesyonel sanat eğitimi alarak hazırlandığı bu gösteride ofis dışında da hep birlikte son derece başarılı işlere imza atabildiğimizi izlemek gerçekten çok keyifli” dedi.

Müzikal biletlerinin satışından elde edilen gelirin KAÇUV’a (Kanserli Çocuklara Umut Vakfı) bağışlanması ise projeyi daha anlamlı hale getirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları