24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Finansbank Çalışanları Müreftede
27 Ağustos 2008 Çarşamba 13:30

Finansbank Çalışanları Mürefte'de

Şarap Dünyası'nın ABC'si isimli hobi e-eğitimini tamamlayan Finansbank, çalışanları Mürefte Bağbozumu Gezisi'nde buluştu.

Çalışanlarına sunduğu eğitimleri keyifli uygulamalarla pekiştiren Finansbank, Şarap Dünyası"nın ABC"si isimli hobi e-eğitimini tamamlayan Finansbanklıları, Mürefte Bağbozumu"nda şarap dünyasında yolculuğa çıkardı.

Sadece kariyer değil, sosyal ve kişisel gelişime de önem veren Finansbank, 28 Temmuz - 8 Ağustos tarihleri arasında, çalışanlarına, istedikleri zaman Intranet üzerinden ulaşabildikleri Şarap Dünyası"nın ABC"si hobi e-eğitimini sundu.

Bu e-eğitimi bitirenler arasında yapılan çekilişle belirlenen ve farklı şehirlerde, farklı görevlerde bulunan Finansbanklılar, Tekirdağ"ın Şarköy ilçesine bağlı Mürefte beldesinde keyifli bir geziye çıktı. Aldıkları eğitimi yerinde deneyimleme olanağı bulan Finansbanklılar"a Mürefte Üretim Tesisleri ziyaretinin ardından şarap tadımı da yaptırıldı.

İç iletişimde ortak bir dil yaratmayı ve çalışanlarının iş dışında da paylaşımlarını artırmayı hedefleyen Finansbank, sosyal aktivitelerle pekiştireceği yeni e-eğitimleri çalışanlarına sunmaya devam edecek.


(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları