18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Finansbank Çağrı Merkezine Ödül
02 Ekim 2007 Salı 14:23

Finansbank Çağrı Merkezi'ne Ödül

İMİ Conferences tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Çağrı Merkezi Yarışması’nda, Finansbank Çağrı Merkezi 2 ödüle değer görüldü.

Finansbank Çağrı Merkezi, İMİ Conferences tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Çağrı Merkezi Yarışması’nda iki ödüle birden layık görüldü. 14 kategoride 31 çağrı merkezinin başvurduğu yarışmada Finansbank, En İyi Çağrı Merkezi İşe Alım Uygulaması ve En iyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi dallarında birincilik ödülleri aldı.

Finansbank Çağrı Merkezi, En İyi Çağrı Merkezi İşe Alım Uygulaması'nda, ihtiyaç belirleme, aday havuzu oluşturma, aday seçim süreci uygulamaları, işe başlatma - alıştırma uygulamaları ve işbaşı eğitim programlarındaki başarıyla birinciliğe değer görüldü. En iyi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi kategorisinde ise, müşteri temsilcisinin kişiliği ve çalışma yöntemi ile birlikte, adayların son bir yıl içindeki performans gelişimi ve başarıları değerlendirilerek Finansbank Çağrı Merkezi çalışanı Tuncay Kır birincilik ödülünü aldı.

3. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı kapsamında düzenlenen 2. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni 27 Eylül 2007 tarihinde Lütfi Kırdar Rumeli Salonu’nda gerçekleştirildi. Cemil İpekçi tarafından özel olarak hazırlanan ödüller 14 kategoride sahiplerini buldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları