28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Finansbank Çağrı Merkezine Ödül
23 Eylül 2008 Salı 15:58

Finansbank Çağrı Merkezi'ne Ödül

Finansbank Çağrı Merkezi, İstanbul Call Center Awards yarışmasında iki kategoride ödüle değer görüldü.

Finansbank Çağrı Merkezi, Türkiye'nin en iyi 30 çağrı merkezinin 15 farklı kategoride yarıştığı İstanbul Call Center Awards yarışmasında, En İyi Çağrı Merkezi Eğitim Programı kategorisinde Birincilik, Teknolojinin En iyi Kullanımı kategorisinde ise En Övgüye Değer Teknoloji Kullanımı ödüllerinin sahibi oldu.

Yarışmada, En İyi Çağrı Merkezi Eğitim Programı kategorisinde yapılan değerlendirmede, verilen eğitimin içeriği, etkinliği, fayda/maliyet analizi, kariyer planlamasına etkisi, müşteri memnuniyetine katkısı, genel ve kişisel performans üzerindeki etkisi göz önünde bulunduruluyor. Teknolojinin En iyi Kullanımı kategorisinde ise kapasite planlaması, vardiya yönetimi, monitoring, raporlama ve analiz, IVR yönetimi, çağrı yönlendirme mekanizmaları, dış arama kampanyaları hazırlama, performans ölçümü gibi unsurların çağrı merkezi ekibi tarafından ne derece etkin kullanıldığı değerlendiriliyor.

Finansbank"ın, çağrı merkezine özel bir önem verdiğini ve bu iki ödülü almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Finansbank Genel Müdürü Sinan Şahinbaş "Finansbank olarak günlük 100.000 in üzeinde çağrı almaktayız. Bu sayıdaki müşteri talebine cevap verebilmek için personelin iyi eğitim almış olması ve teknolojiyi iyi kullanması gerekmektedir. Çağrı Merkezimizin aldığı ödüllerin, bu konuya gösterdiğimiz özel önemin bir yansıması, doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi olduğuna inanıyorum. Bu ödülü almamızda emeği geçen tüm çağrı merkezi çalışanlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum" dedi.

Finansbank, aynı yarışmada geçen yıl En İyi Çağrı Merkezi Müşteri Danışmanı ve En iyi Çağrı Merkezi İşe Alım Uygulaması kategorilerinde ödüle değer görülmüştü.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları