29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Finans Call Center Zirvesi 10 Mayıs’ta İstanbul’da
01 Mayıs 2012 Salı 16:45

Finans Call Center Zirvesi 10 Mayıs’ta İstanbul’da

CMC’nin sponsorluğunda düzenlenen Finans Call Center Zirvesi 10 Mayıs 2012’de Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

CMC’nin sponsorluğunu üstlendiği Finans Call Center Zirvesi 10 Mayıs’ta Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenecek. Finans Call Center Zirvesi’nde banka, emeklilik ve sigorta şirketlerinin yetkilileri, örnek çağrı merkezi uygulamalarını aktaracak,  yeni hizmetler tanıtılacak,  finans sektöründeki çağrı merkezi çözümleri ve sektörün gelişim alanları interaktif sunumlarla tartışılacak.

Call Center Zirvesi kapsamında düzenlenen zirvelerden Finans Call Center Zirvesi’nin sponsoru olan CMC, finans sektörüne hizmet sunan dış kaynak çağrı merkezleri içinde pazar payı en büyük firma olarak dikkat çekiyor. Toplam 3100 çalışana sahip olan CMC’nin 1500 çalışanı finans sektörü için hizmet sunuyor. Türkiye’nin önde gelen finans kurumlarına tele-satış, tahsilat yönetimi, bankacılık inbound ve sosyal medya hizmetleri sunan CMC, ISO 9001 ve ISO 27001 sertifikalarına sahip. Banka, sigorta ve emeklilik şirketleri için 200’ün üzerinde farklı hizmeti yüksek kalite ve bilgi güvenliği standartları çerçevesinde sunuyor.

Nice Medya tarafından düzenlenen Call Center Zirvesi, yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren kişi ve kurumların, dünya ölçeğinde ödüllendirilmiş profesyonellikleri seviyesinde bilgi alışverişinin yanı sıra, çağrı merkezinin önemini kavramış ve kurmak isteyen kobi temsilcilerinin ihtiyaç duyduğu tüm temel bilgilere de ulaşabilecekleri çeşitlilikte, A’dan Z’ye tüm çağrı merkezi ilgililerine hitap eden oturumlardan oluşuyor. 2 gün süren etkinlikte oturumların yanı sıra farklı formatta etkinliklerle de çağrı merkezi sektörünün yenilikçi ve yaratıcı yönleri ortaya konacak.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları