27 Ocak 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
FiloTürk Kampanyaları Sektörü Hareketlendirecek
23 Şubat 2012 Perşembe 23:31

FiloTürk Kampanyaları Sektörü Hareketlendirecek

FiloTürk Paketler Arası Geçiş ve Süresiz Koşulsuz Garanti ile sektörü hareketlendirecek

9 binin üzerinde müşteride 100 bin’den fazla araca hizmet sağlayan FiloTürk, mobil takip sistemlerinin ülke ve şirketlerin ekonomisine faydalarına ilişkin farkındalığı arttırmak ve mobil takip sistemlerinin kullanımını yaygınlaştırmak için Paketler Arası Geçiş, Günde 1 TL’ye Araç Takip Sistemi’nizi Değiştirin ve Süresiz ve Koşulsuz Garanti uygulamalarını hayata geçiriyor. Farklı marka araç takip sistemi kullanan firmalar, ayda sadece 20 TL’den başlayan ödemeler ile FiloTürk Araç Takip Sistemi’nden yararlanabiliyor. Bu bedele cihaz değişim bedeli ve aylık hizmet bedeli de dahil oluyor.

FiloTürk Genel Müdürü Adil Masaracıoğlu Türkiye’de 8 milyon ticari aracın bulunduğunu ve araç yakıt masraflarının şirketlere olağanüstü bir maliyet olduğunu belirterek, araç takip sistemlerinin yakıt, zaman ve çevre kirliliğini azaltmak gibi birçok faydası bulunduğunu ifade etti. Masaracıoğlu: “Türkiye’de 8 milyon ticari aracın sadece yüzde 3’ünde kullanılan araç takip sistemlerini yaygınlaştırmayı hedefliyoruz.  FiloTürk olarak ürün ve hizmetlerimizi bu doğrultuda yeniden yapılandırdık ve paketler arasında geçiş olanağını başlattık. Farklı markaların araç takip sistemlerini kullanan ama memnun olmayan firmalara özel  Değişim Kampanyası’ndan yararlanma fırsatı sunuyoruz. Araç Takip Sisteminde bir ilk olan bu uygulamayı hayata geçirdik. Değişim Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen ve kullanmakta olduğu sistemi değiştirmek isteyen firmalara, günde 1 TL’ye Araç Takip Sistemi sağlıyoruz. Ayrıca ucuz fiyat, kalitesiz ürün önyargısına karşı abonelerimize ürün ve hizmetimizde  süresiz ve koşulsuz garanti hizmeti sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

FiloTürk 2012’de yüzde 40 büyüyecek

Mobil araç takip sistemleri sektöründe Türkiye’nin ilk mobil takip operatörü olan FiloTürk, 2012 yılında da istikrarlı büyümesini sürdürmeyi hedefliyor. 2011 yılında 9 bin müşterisine 100 binden fazla araçta mobil takip hizmeti sunan ve yılı 10 milyonun üzerinde bir ciro ile tamamlayan FiloTürk, 2012 yılında yüzde 40 oranında büyümeyi hedefliyor.

FiloTürk, 2012 yılında sistem, teknoloji, bilişim alt yapısında yapacağı yenilik ve yatırımlarla hizmet verdiği araç sayısını 140 binin üzerine çıkarmayı, aldığı ödüllere 2012’de yenilerini eklemeyi amaçlıyor. 

FiloTürk, farklı araç takip sistemi kullanan kullanıcıların, memnuniyetsizliğini ortadan kaldırmak için çok uygun koşullarla FiloTürk sistemine geçiş yapabilmesi imkanını sunarken, sadece paketler arasındaki farkın ödenerek ihtiyaç doğrultusunda geçiş yapılabilmesini de sağlıyor.                             

Paketler arası geçişin sadece paketler arasındaki fark kadar olacağı sistemde müşteri, Araç Takip Paketi kullanmakta olup Filo Yönetim Paketi’ne geçiş yapmak istediğinde sadece Araç Takip Paketi ve Filo Yönetim Paketi arasındaki fark ödeniyor.

Süresiz ve Koşulsuz Garanti FiloTürk’te

Sınırsız ve sorunsuz hizmet anlayışını benimseyen FiloTürk, ürünlerini kullanan müşterilerine süresiz garantiyle, ürünlerine ve hizmet kalitesine duyduğu güveni de kanıtlıyor. Abonelik sözleşmesi imzalanmış ve abonelik borcu olmayan müşterilerinin kullanımında olan mobil birimler, arızalanma sebebi ne olursa olsun garanti kapsamına alınıyor. Abonelik borcu olmayan müşterilerin arızalanan birimleri ücretsiz olarak değiştiriliyor. Arızalanan veya servis gerektiren bütün işlemlerde hizmet bedelini FiloTürk karşılıyor. Sadece SIM kart değişim ücreti ve başka araca montaj gibi hizmetler bedel karşılığında gerçekleştiriyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları