17 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Fenomen, Çalışanları Sınıf’tan Çıkardı
18 Şubat 2012 Cumartesi 11:14

Fenomen, Çalışanları Sınıf’tan Çıkardı

Tepegöz ve slayt gösterimiyle eğitim verme dönemini kapatan Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon, gündemine 3 boyutlu eğitim filmlerini aldı.

MTC tarafından düzenlenen İK Zirvesi’ne katılarak bir konuşma yapan Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon şirketinin Yönetici Ortağı Mehmet Auf, eskiden tepegözlerle ve slayt gösterileriyle odalara sıkışılarak yapılan kurumsal eğitimlerde yepyeni bir dönemi başlattıklarına dikkat çekerek, “Müzikli konferans, stand-up gibi yöntemlerle şirketlere yeni yaklaşımlar sunuyoruz. Üç boyutlu eğitim filmleri de bunun bir örneği olacak” dedi

İş dünyasında eğitim sistemine farklı bir bakış açısı getirerek çalışanları bir odada toplayarak tepegöz ve slayt gösterimiyle eğitim verme dönemini kapatan Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon, gündemine 3 boyutlu eğitim filmlerini aldı. Kurumsal eğitimlerin eğlenceli ve akılda kalmasını sağlayacak yeni teknoloji ve projelerle şirketlere özel çözümler sunan Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon  Yönetici Ortağı Mehmet Auf, hem sektördeki yenilikleri paylaşmak hem de üç boyutlu eğitim filmi çalışmalarıyla ilgili bilgi vermek üzere MTC tarafından düzenlenen İnsan Kaynakları (İK) Zirvesi’nde bir performans gerçekleştirdi.

15-16 Şubat tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen zirveye konuşmacı olarak katılan Mehmet Auf, uzaktan eğitim dünyasının lider şirketlerinden Enocta’nın Genel Müdürü Ahmet Hançer ile birlikte kurumsal eğitim alanındaki yeni teknik ve çözümleri katılımcılarla paylaştı. Auf, mesajlarını verirken ‘Müzikli Konferans’ yönteminden de yararlanarak katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattı.

Üç boyutlu eğitim filmleri
Zirvedeki konuşmasında, stand-up, müzikli konferans, kamera şakası gibi farklı eğitim teknikleri ve yeni teknolojileri kullanarak yaşayarak öğrenmenin önemine dikkat çeken Mehmet Auf, “Fenomen Prodüksiyon ve Organizasyon olarak şirketlere sınıf eğitimi dışındaki yepyeni yaklaşımları sunuyoruz. Eskiden tepegözlerle, slayt gösterileriyle odalara bağlı yapılan eğitimleri yeni alanlara taşıdık. Geldiğimiz noktada üç boyutlu  eğitim filmlerini de müşterilerimize sunuyor olacağız” değerlendirmesini yaptı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları