27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Facebookta Türkiyeden Marka Uygulaması
01 Kasım 2007 Perşembe 10:56

Facebook'ta Türkiye'den Marka Uygulaması

MagiClick, Fortis Türkiye Kupası Tahmin Oyunu'nu Facebook'a taşıdı.

Fortis Türkiye Kupası heyecanı yeşil sahalardan sonra sanal ortamda da devam ediyor. Fortis Türkiye Kupası Tahmin Oyunu ile futbolun neşesi ve eğlencesi Facebook'a taşınıyor.

Günden güne artan kullanıcı sayısı ile son dönemin en popüler sanal buluşma ortamlarından biri olan Facebook'ta, Türkiye'nin ilk marka uygulamasını Fortis yaptı. Facebook için özel olarak geliştirilen Fortis Türkiye Kupası Tahmin Oyunu’na, ilk üç günde 4.500'ün üzerinde kullanıcı katıldı.

Facebook'ta grup maçlarının hemen öncesinde hayata geçirilen uygulama ile, kullanıcılar fikstüre uygun olarak maçlar için skor tahmin yapabiliyor. Buna göre her maç haftası sonunda skor tahminlerini en iyi yapanlar sıralanacak.

Türkiye’nin interaktif teknoloji ve pazarlama sektörünün lider oyuncusu MagiClick Digital Solutions tarafından Fortis için gerçekleştirilen uygulama, Facebook'ta Türkiye'de bir marka tarafından yapılan ilk uygulama olma özelliğini taşıyor. Uygulamaya http://apps.facebook.com/fortistk/ adresinden erişilebiliyor.

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları