17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Facebook Karnesi Doğa’dan
10 Ağustos 2012 Cuma 16:50

Facebook Karnesi Doğa’dan

Doğa Koleji, takipçilerinin Facebook sayfasında eğlenceli vakit geçirmesini amaçlayan Sosyal Karnem uygulamasını yayına geçirdi.

Dijital ajans Krombera tarafından geliştirilen Sosyal Karnem, kullanıcıların Facebook’ta ne kadar aktif olduklarını ölçüyor.

350 binin üzerindeki takipçisiyle sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan eğitim kurumları arasında yer alan Doğa Koleji, dijital ajans Krombera işbirliği ile hayata geçirdiği ‘Sosyal Karnem’ uygulaması ile Facebook kullanıcılarının eğlenceli dakikalar yaşamasını da sağlıyor.

Sosyal Karnem uygulaması, kullanıcıların arkadaş ve beğeni sayılarına, üye oldukları gruplara, ilgi alanlarına, yayınladıkları videolara, paylaştıkları fotoğraflara ve yaptıkları check-in’lere göre puan vererek bir değerlendirme yapıyor ve elde edilen sonuca göre eğlenceli bir dijital karne veriyor.

En yüksek nota sahip olan takipçiler Liderlik Tablosu’nda yer alırken, sınıf birinciliği mücadelesi eğlencenin dozunu daha da artırıyor. Kullanıcılar, Doğa Koleji Sosyal Karnem uygulamasına arkadaşlarını davet ederek onları da bu eğlenceye ortak edebiliyorlar.

Doğa Koleji, kullanıcı sayısı her geçen gün artan Facebook sayfası üzerinden, ebeveynlerin sorularını yanıtlıyor, takipçilerine eğitim indirimleri, hediyeler ve yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinin de bir parçası olma imkânı sunuyor. Ayrıca Online Rehberlik hizmeti ile Doğa Koleji’nin tüm faaliyet ve uygulamaları güncel bir biçimde paylaşılıyor ve ebeveynler ile interaktif bir iletişim yürütülüyor. Kapsamlı içeriği ile kullanıcılarına birçok seçenek sunan Doğa Koleji’nin resmi Facebook sayfasına facebook.com/dogakoleji adresinden ulaşılabiliyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları