29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Experian’dan Yeni Nesil Karar Yönetim Yazılımı
07 Haziran 2012 Perşembe 11:30

Experian’dan Yeni Nesil Karar Yönetim Yazılımı

Experian® yeni karar yönetimi yazılım portföyü PowerCurve’ün kullanıma hazır olduğunu açıkladı.

PowerCurve kurumların müşterileriyle ilgili kararlar verirken veriyi kullanış şekillerini iyileştirerek, portföylerini genişletmelerine ve yönetmelerine yardımcı olmaktadır.

Experian Türkiye ve Orta Doğu Genel Müdürü Cenker Özhelvacı şunları söyledi: “Kurumlar karlı bir büyüme için en iyi yöntemleri arıyorlar. Her bir müşteri için verilen kararın riski artıyor. Kurumlar daha fazla veri, daha fazla rekabet, daha fazla yasal baskı ve müşterinin artan beklentileriyle karşı karşıyalar. Müşteri kazanımında müşteri yönetiminde ve müşteri ilişkilerinde PowerCurve gibi yenilikçi bir yazılım kullanarak daha hızlı, etkin bir şekilde ve sürekli olarak analitik bazlı doğru kararlar veren kurumlar, karlı büyümenin de anahtarını ellerinde tutmuş olacaklar.”

PowerCurve Experian’ın dünya çapında kurumlara 30 yıldan uzun bir süredir sunduğu karar araçlarından edindiği tecrübeyi esas alarak geliştirilmiştir. Bugün pazarda bulunan en gelişmiş karar analitiği yetkinliklerini barındırmaktadır.

Gelişmiş strateji ve müşteri yönetimi
Esnek karar yönetimi teknoloji platformu PowerCurve, müşteriler hakkında verilen kararların verilmesi, uygulanması ve geliştirilmesi süreçlerini daha basit, daha verimli ve daha kullanıcı dostu yapan yazılım ürünlerini bir araya getirmektedir. İlk iki PowerCurve yazılım ürünü  PowerCurve Strategy Management ve PowerCurve Customer Management kullanıma hazır durumdadır.

PowerCurve Strategy Management müşteri kazanımının iyileştirilmesini, portföy ve borç yönetim kararlarının daha hızlı ve kolay verilmesini sağlamaktadır. Kullanıcılara karar stratejilerinin kolayca tasarlanması, test edilmesi, uygulanması ve sürekli olarak geliştirilmesi olanaklarını sunmaktadır. Yazılım, kullanıcıların her bir müşteri etkileşiminden doğabilecek potansiyel gelir ve riski ölçebilmeleri için veriyi bilgiye dönüştürmelerine yardımcı olmaktadır.

PowerCurve Customer Management çapraz ve üst satış tekliflerini optimize etme özelliği sayesinde müşteri bağlılığının artırılmasına ve riskin yönetilmesine yardımcı olarak kurumların karlılıklarını artırmalarını sağlamaktadır. Yazılım, kurumun her bir iş kolunda ve ürün bazında müşteri ilişkilerinin kapsamlı bir resmini çizerek her bir müşterinin potansiyel yaşam boyu değerini daha doğru bir şekilde ölçmeye ve bu değeri daha da yükseltmek için gerekli adımları atmaya yardımcı olmaktadır.

Özhelvacı şunları ekledi: “PowerCurve’ü kurumların dinamik iş koşullarına ve yasal koşullara hızla ayak uydurmalarına yardımcı olacak bir karar yazılımına duydukları ihtiyaca cevaben geliştirdik. PowerCurve kurumların daha iyi kararlar vermelerini, verimliliği arttırmalarını ve karlı bir büyüme elde etmelerini sağlamak amacıyla analitiğin gücünü iş zekasıyla birleştiriyor. Yazılımı deneme şansı bulan müşterilerimiz karar stratejilerinin doğruluğunu test etme, izleme ve geliştirme kolaylığının yarattığı büyük değeri bir süredir yaşıyorlar.”

Müşterilerimiz maliyetleri yönetmek ve mevcut yazılım yatırımlarından faydalanmak için yazılımın ihtiyaç duydukları özelliklerini kendi BT ortamlarında kullanabilmektedirler. Alternatif olarak PowerCurve, Experian’ın analitiğini ve kararlarını güvenli bir ortamda, Experian’ın benzersiz güvenlik duvarı içerisinde de kullanılabilmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları