29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Experian Türkiye Kadrosunu Güçlendirdi
14 Aralık 2011 Çarşamba 13:42

Experian Türkiye Kadrosunu Güçlendirdi

Experian®, bugün Türkiye ekibine iki İş Geliştirme Müdürü ve bir Finans İş Ortağı ekleyerek Türkiye’deki kadrosunu güçlendirdiğini açıkladı.

Experian’da Türkiye ve Ortadoğu’dan sorumlu Finans İş Ortağı olarak işe başlayan Melis Cömert, daha önce PricewaterhouseCoopers Denetim Hizmetleri Birimi’nde Kıdemli Ekip Şefi olarak görev yapıyordu. Yapı Kredi Bankası ve TEB’de çeşitli finansal görevlerde bulunan Cömert, yeni görevinde Türkiye’de hızla büyüyen Experian’ı stratejik açıdan destekleyecek. Piyasa analizleri ve rakip analizleri yaparak satış ekibiyle de yakın ilişkiler içerisinde çalışacak olan Cömert, olası birleşme ve satın alma fırsatlarından da sorumlu olacak. Cömert, Experian Türkiye Ülke Müdürü Cenker Özhelvacı’ya raporlama yapacak.
Experian’da İş Geliştirme Müdürü olarak işe başlayan Emre Ünlüsoy, daha önce Obase firmasında Kıdemli Satış Yöneticisi olarak görev yapmaktaydı. Obase, Komtas ve Boston Scientific firmalarında çeşitli satış görevlerinde bulunan Ünlüsoy, yeni görevinde hedef pazarı tanımak ve mevcut ve potansiyel müşterilerle güçlü ilişkiler geliştirmekten sorumlu olacak. Ünlüsoy, Experian Türkiye  Satış Direktörü Mehmet Bozacıoğlu’na raporlayacak.
Experian’da İş Geliştirme Müdürü olarak işe başlayan Burcu Yüksel, daha önce Vodafone Türkiye’de Vodafone Global Müşteriler Satış Yöneticisi olarak görev yapmaktaydı. Vodafone Türkiye’de çeşitli satış görevlerinde bulunan Yüksel, yeni görevinde mevcut müşterilerle olan ilişkileri geliştirmek ve farklı sektörlerdeki iş fırsatlarını değerlendirmekten sorumlu olacak. Yüksel, Experian Türkiye  Satış Direktörü Mehmet Bozacıoğlu’na raporlama yapacak.
Experian Türkiye Ülke Müdürü Cenker Özhelvacı işe alımlar hakkında şunları söyledi: “Experian, rekabetin ve büyüme hızının bu denli yüksek olduğu Türkiye pazarına yatırım yapmaya devam etmektedir. Büyüme hızımız bu şekilde devam ettiği sürece, Experian olarak Türkiye pazarında daha sağlam adımlarla ilerliyor olacağız.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları