05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Excel H&K Ankarada
23 Temmuz 2008 Çarşamba 14:17

Excel H&K Ankara'da

Excel - H&K, Haziran 2008 itibarı ile Ankara Ofisini Osman Gözen'in yöneticiliğinde hizmete açtı.

1994 yılında kurulan ve Türkiye"nin lider iletişim danışmanlığı şirketleri arasında yer alan Excel - H&K (Excel İletişim Danışmanlığı, Hill & Knowlton Türkiye Ortağı) , Haziran 2008 itibarı ile Ankara Ofisini hizmete açtı.

Ankara Çankaya"da faaliyete geçen Excel - H&K Ankara Ofisi, Excel - H&K"nın mevcut ve potansiyel iş ortaklarının, lobi ve kamuyla ilişki yönetimi alanındaki ihtiyaçlarına yönelik iletişim taleplerini karşılamak üzere kuruldu. Ofis aynı zamanda Ankara merkezli kurum, şahıs ve markaların iletişim danışmanlığı beklentilerini de İstanbul Merkez Ofisi ile birlikte koordineli olarak karşılayacak.

Excel H&K Ankara Ofisi Direktörlüğü görevini, aralarında Osmanlı Bankası, Mod Ajans, Orsa İletişim Danışmanlığı, İxir ve Fedex gibi isimlerin de bulunduğu kurumlarda üst düzey yöneticilik sorumluluğunu üstlenmiş olan Osman Gözen yürütüyor.

Excel - H&K Ankara Ofisi"nin açılma süreci ve hedeflerini Excel - H&K Ajans Başkanı Figen İsbir şöyle aktardı:

"Türkiye"de reklam sektörü gibi iletişim danışmanlığı sektörü de İstanbul"da doğdu ve olgunlaştı. İstanbul"da kurulan, büyüyen ve IDA"nın (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) kurucu üyelerinden biri olan Excel - H&K da global ve lokal deneyimini uzun yıllardır İstanbul"da ulusal ve uluslararası büyük marka ve kuruluşlara aktarmaya devam ediyor. Sektörün öncü kuruluşlarından biri olarak Ankara"da da bir ofis açmaktaki amacımız; 14 yıldır İstanbul iş çevrelerine sunduğumuz uzmanlığı Ankara"ya da taşımak ve Ankara"daki kurum, şahıs ve markaların stratejik iletişim yönetimini kullanarak fark yaratmalarına destek olmak...

iki yıl önce, Avrupa Komisyonu Türkiye Delegasyonu ve TC. Sağlık Bakanlığı ile başlayan ve oldukça verimli, başarılı ve öğretici geçtiğine inandığımız süreç, Ankara"da ofis açma gündemimizi teşvikte önemli rol oynadı. Bu iki yılı aynı zamanda Ankara ofisimizin altyapı çalışmaları ve fizibilite dönemi olarak değerlendirdik. Haziran 2008 itibarıyla faaliyetlerine resmen başlayan Ankara ofisimiz ile birlikte amacımız, lobi çalışmalarının yanı sıra Ankara merkezli kurum, şahıs ve markalarla birlikte, özellikle kamunun iletişim ihtiyaçlarına odaklanarak, İstanbul"daki bilgi birikimimizi ve mesleki donanımımızı Ankara"ya da eşit hızla taşımak… Bu gelişmenin Ankara"nın iletişim alanındaki toplam kalitesine belirgin bir artı değer katması ve fark yaratması öncelikli hedefimiz.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları