19 Nisan 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Evden Her Yöne Bedava Konuşma Fırsatı
05 Mayıs 2011 Perşembe 15:25

Evden Her Yöne Bedava Konuşma Fırsatı

Türk Telekom, Anneler Günü'nü ev telefonundan her yöne bedava konuşma fırsatı sunduğu kampanyası ile kutluyor.

Kampanya dahilinde 8 Mayıs 2011 Pazar günü, 00.00"dan 24.00"e kadar ev telefonlarından şehir içi, şehirler arası, uluslararası 1. kademe sabit ve yurtiçi GSM yönlerine yapılacak olan tüm aramalar bedava olacak. Böylece evden hem diğer ev ve iş telefonları hem uluslararası ev ve iş telefonları hem de yurtiçi cep numaraları; başka bir deyişle her yer bedava aranabilecek.

Türkiye"nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Anneler Günü"nde annelere en güzel hediyelerden birini gün boyu her yöne bedava konuşma fırsatı ile sunuyor. Türk Telekom"un 8 Mayıs 2011 Pazar günü 00.00"dan 24.00"e kadar devam edecek bedava kampanyasında anneler çocuklarının sesini doyasıya duyacak.

Bu kampanya ile gün boyu Türk Telekom bireysel müşterileri, sadece şehiriçi ve şehirlerarası değil, uluslararası birinci kademe sabit ve yurtiçi cep telefonu aramalarını da bedava yapabilecekler. Yurtiçindeki bu numaralara ek olarak uluslararası birinci kademe olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonlarını da aramak bedava olacak. Türk Telekom müşterileri anneler günü boyunca ev ve iş telefonu, cep ya da uluslararası demeden konuşma imkânına kavuşacak.

Müşterilerinin hayatına daha fazla değer katabilmek için anneler gününü fırsat olarak gördüklerini belirten Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan şunları söyledi:
"Ürün ve hizmetlerimizle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarımızla da müşterilerimizin hayatına değer katmayı hedefliyoruz. Konuşma trafiğinin yoğun olacağı anneler günü gibi özel günlerde, kampanyalarımızın yarattığı değer daha fazla oluyor. Bu nedenle bu özel günde müşterilerimize güzel bir anneler günü hediyesi vermek istedik. Kampanyamızla, müşterilerimizin bu özel günde en uzaktaki sevdikleriyle ve akrabalarıyla dahi doyasıya konuşabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz."


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları