28 Temmuz 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eugene Kasperskye Yılın İş Adamı Ödülü
01 Haziran 2011 Çarşamba 14:57

Eugene Kaspersky'e Yılın İş Adamı Ödülü

Eugene Kaspersky, Rusya'daki Amerikan Ticaret Odası tarafından Yılın İş Adamı seçildi.

Güvenli içerik ve tehdit yönetimi çözümleri lideri Kaspersky Lab"in CEO"su ve kurucusu Eugene Kaspersky, Rusya"daki Amerikan Ticaret Odası tarafından gösterdiği üstün başarılarından dolayı Yılın İş Adamı ödülüne layık görüldü.

Bu yıl 17.si düzenlenen ve Rusya"daki Amerikan Ticaret Odası Direktörleri Heyeti tarafından Yılın İş Adamı olarak seçilen Eugene Kaspersky"nin de katıldığı ödül töreni geçtiğimiz günlerde Moskova"da yapıldı. John Beyrle, Vladimir Molchanov, Boris Titov ve Alexey German gibi 200"den fazla iş adamı, politikacı ve girişimcinin katıldığı ödül töreninde böyle bir ödüle layık görülmekten dolayı büyük onur duyduğunu belirten Eugene Kaspersky sözlerine şöyle devam etti:
"Rusya"daki Amerikan Ticaret Odası"yla olan işbirliğimiz bizim için çok değerli. 2009 yılından beri üyesiyiz ve o tarihten bu yana başarılı bir şekilde çalışıyoruz. Kaspersky Lab"in gelecekte de daha büyük başarılara imza atacağından hiç şüphem yok. Kaspersky Lab olarak müşterilerimize en yeni ve inovatif BT güvenlik teknolojilerini ve çözümlerini sunmak için çok çalışıyoruz."

Rusya"daki Amerikan Ticaret Odası tarafından verilen ödüller; Yılın Şirketi, Yılın İş Adamı, Girişimcilik Ruhu Ödülü, Ticaret Odası Dostu (Friend of the Chamber), Yılın Eş Başkan Komitesi, Amerikan Ticaret Odası Ödülü olmak üzere toplam 6 kategoride verildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları