08 Mayıs 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ETİ fest Üniversitellileri Buluşturuyor
28 Nisan 2009 Salı 11:49

ETİ fest Üniversitellileri Buluşturuyor

10 ildeki üniversitede düzenlenecek ETİ fest'09 ile 300 bine yakın öğrenci 1.500 metrekarelik özel festival alanında eğlencenin tadına varacak.

Üniversiteli gençlerin bahar şenliklerine ayrı bir renk katan "ETİ fest"09" ikinci yılında 10 kampüste 300 bine yakın öğrenciyi buluşturacak. 4 Mayıs"ta Trakya Üniversitesi"nde başlayacak olan ETİ fest"09 kapsamında 1.500 metrekare büyüklüğündeki bir festival alanı kurulacak ve yapılacak farklı etkinliklerle gençlerin keyifli vakit geçirmeleri sağlanacak. Özel bir DJ performansının da sergileneceği Festival"in bu seneki sürprizi ise gençlerin sevgilisi Nev olacak. Nev, 5 ilde "ETİ Crax Sahnesi"nde vereceği konserlerle üniversiteli gençlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Gençlerin heyecanına ve dinamizmine ortak olmak amacıyla düzenlenen ETİ fest"09 22 Mayıs 2009 tarihine kadar devam edecek. Festival süresince gençler, birbirinden eğlenceli, heyecanlı aktivitelere katılma şansı yakalayacak ve sürpriz hediyeler kazanacaklar. "ETİ fest"09" da; ETİ Tutku Tattoo stadı, ETİ Maximus langırt ve bilek güreşi, ETİ Topkek bowling, ETİ Crax super jumper, ETİ Popkek karaoke, ETİ Wanted dj performans ve limbo, ETİ Benim"o grafiti, ETİ Form Wii Fit, ETİ Cin Segway parkuru, ETİ Browni keyif köşesi, ETİ Çikolata Keyfi fotoğraf köşesi gibi birbirinden eğlenceli pek çok etkinlik bulunacak. Trakya Üniversitesi"nde başlayacak festival sırasıyla Sakarya, Eskişehir, Ankara, İzmir, Bursa, İstanbul, Trabzon ve Konya illerinde de gençlerle buluşacak. "ETİ fest"09"un kapanışı ise 22 Mayıs tarihinde Bolu İzzet Baysal Üniversitesi"nde yapılacak.

ETİ fest"09 Tarihleri ve Programı

Edirne    Trakya Üniversitesi 04 Mayıs/DJ Performansı+Nev Konseri
Sakarya Sakarya Üniversitesi 06 Mayıs
Eskişehir Anadolu Üniversitesi 08 Mayıs/DJ Performansı+Nev Konseri
Ankara   Bilkent Üniversitesi 09 Mayıs
İzmir       Ege Üniversitesi 11 Mayıs
Bursa     Uludağ Üniversitesi 13 Mayıs/DJ Performansı+Nev Konseri
İstanbul  Marmara Üniversitesi 15 Mayıs
Trabzon KATÜ 18 Mayıs/DJPerformansı+Nev Konseri
Konya   Selçuk Üniversitesi 20 Mayıs/DJPerformansı+Nev Konseri
Bolu      Abant İzzet Baysal 22 Mayıs

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları