24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ETİ Canga Reklamına Dev Goril
28 Aralık 2011 Çarşamba 13:13

ETİ Canga Reklamına Dev Goril

Vanilla Gorilla filmi için özel olarak 3,5 yılda tasarlanan dev goril, İtalya ve İngiltere’den sonra ilk defa Türk izleyiciler için kamera karşısına geçti

Benzersiz lezzetleri ve reklam filmleriyle farklılaşan ETİ, yeni ürünü Canga için İngiltere’den özel olarak getirdiği dev goril ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. İngiltere’de Vanilla Gorilla filmi için 120 bin Pound’luk bir bütçe ile tasarlanan dev goril, ETİ’nin yeni ürünü Canga’nın reklam filminde sergilediği eğlenceli dans figürleri ile izleyicileri çok eğlendiriyor.

ETİ’nin Çılgın Gorili!

Çılgın goril, ilk kez Şubat ayında Vanilla Gorilla filminde ekran ile tanıştı. Vanilla Gorilla filminden sonra İtalyan Crodino filminde aktör Philip Hill kostümü giyerek gorili İtalyan izleyicisi ile buluşturdu. İngiliz Big Brother programında ise King Kong filmi ile izleyicilerin kalbini kazanan dünyaca ünlü goril canlandırıcısı Peter Elliott kostümü giyerek farklı bir deneyim sergiledi. Gorilin dördüncü durağı ise ETİ’nin yeni ürünü Canga’nın yeni reklam filmi oldu. ETİ’nin dağınık sevenler için özel olarak piyasaya çıkardığı Canga’nın reklam filminde goril, annesinin odasını toplamasından sonra sinirlenerek gorile dönüşen dağınık seven bir genci canlandırıyor. Annesinin düzenlediği odayı keyifli dans figürleri ve eğlenceli çılgınlıkları ile darmadağın eden goril, filmin sonunda tekrar gence dönüşüyor.

ETİ Canga reklam filminin perde arkasında neler oldu?

    Gorilin kostümü 100 kg. 
    Kostüm İngiltere’den 4 ayrı bavulda getirildi.
    Goril ekibi toplam 3 kişi idi. 1 oyuncu 1 kostümden sorumlu kişi. (Bu kişi giyiminden ve gorilin tüylerinin düzgün olmasından sorumlu) 1 kişide surattaki mimikleri kontrol eden kişi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları