23 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eston Villa, Sahaya Çıktı
26 Haziran 2007 Salı 16:12

Eston Villa, Sahaya Çıktı

Eston Villa, takım ruhu ve ortak dil oluşturma amacıyla, yapım ortaklarının da katılımıyla tam kadro olarak, bir outdoor eğitimi gerçekleştirdi.

Eston Villa, outdoor eğitiminde, eğitime katılan ekiplerin birbirleriyle kaynaşmasını, problem çözme ve karar alma yeteneklerinin güçlenmesini sağlayacak, yorucu, ancak keyifli aktiviteler düzenlendi. Aynı zamanda katılımcıların liderlik becerilerinin de gelişmesini ve kişiler arası iletişimin daha etkili hale gelmesini hedefleyen eğitim, iki gün boyunca devam etti.

Eston Villa Müdürü Kaan Yücel, Sinerji Eğitim ve Danışmanlık şirketi eğitmenlerinin yönetiminde gerçekleştirilen Eston Villa outdoor eğitiminin, sürekli gelişen ve etkinleşen bir organizasyonel verimlilik için “Yaşayarak Öğrenmek” metodu ile bireysel performansı arttıracağına inandıklarını belirtti. Eston Villa ekibi ve yapım ortakları temsilcileri, şirket verimliliğine ölçülebilir katkı sağlayacağı öngörülen outdoor eğitimini, etkin bir takım çalışması gerçekleştirerek, büyük bir başarı ile tamamladılar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları