29 Eylül 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET’ten Yaz Kampanyası
25 Temmuz 2012 Çarşamba 16:25

ESET’ten Yaz Kampanyası

Dünyanın en büyük antivirüs yazılım kuruluşlarından ESET, kurumlara yönelik Enpoint Security ürünlerinde yüzde 25 yaz indirimi uyguluyor.

ESET’in en yeni kurumsal güvenlik çözümü olan Endpoint ürünleri için önemli bir fırsat sunan bu kampanya, 31 Ağustos 2012 tarihine kadar geçerli olacak.

Siber tehditlere karşı proaktif koruma lideri olan ESET, internet kaynaklı milyonlarca saldırıya karşı huzurlu çalışmanın güvenli yöntemini şimdi yaz fırsatıyla sunuyor. ESET Türkiye Ofisi, kapsamlı korunma özelikleriyle kurumsal güvenlik kategorisinde yeni bir pencere açan ESET Endpoint Antivirus ve ESET Endpoint Security ürünlerinde yüzde 25’lik indirim sağlıyor.

Şirketlerin yapısal niteliklerine göre uyarlanabilen ESET Endpoint Çözümleri, bilgi işlem personeline tek bir yönetim konsolundan sistem üzerinde tam kontrol sunuyor. 31 Ağustos 2012 tarihine kadar sürecek olan yaz kampanyası, 30 ve üzeri kullanıcılı alımlar için geçerli.

Yüzde 33’lük kullanım oranıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarını sunan ESET, Türkiye’de 11.000’in üzerinde resmi ve özel kuruma hizmet veriyor. Bugün TBMM, Başbakanlık, Anadolu Ajansı, GATA, İTÜ, Bilkent, Uludağ Üniversitesi, Logo Yazılım, A Bank, Mavi Jeans, Tekfen İnşaat, Alarko Holding, Mynet gibi binlerce kuruluş, güvenlik çözümlerinde ESET’i kullanıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları