07 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET’ten Arena’ya En İyi Dağıtıcı Ödülü
19 Haziran 2012 Salı 13:25

ESET’ten Arena’ya En İyi Dağıtıcı Ödülü

2006 yılından bu yana ESET’in bireysel ve kurumsal kullanıcılara yönelik yüksek performanslı yazılım güvenlik çözümlerinin dağıtımını yapan Arena Bilgisayar, ESET’ten En İyi Dağıtıcı ödülünü aldı.

Dünyanın en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında yer alan ve çalışma grubu bilgisayarları, sunucular ve taşınabilir aygıtlar için yüksek performanslı güvenlik çözümleri sunan ESET,  En İyi Dağıtıcı Ödülü’ne Arena Bilgisayar’ı layık gördü.

Arena Bilgisayar, Mayıs 2011 – Mayıs 2012 süresince Türkiye genelinde ESET ürünlerinde elde edilen ciro, satışı yapılan bayi sayısı, verilen lojistik hizmetler ve yüksek satış performansı dolayısıyla bu ödülü almaya hak kazandı. 

Arena Bilgisayar Yazıcı & Yazılım Bölüm Müdürü Atıf Büyüksoy, ESET’ten alınan ödül ile ilgili olarak  “ESET’ten En İyi Dağıtıcı Ödülü’nü almış olmaktan son derece mutluluk duyuyoruz.  ESET ile 6 yıldır başarılı bir iş ortaklığımız var.  Hedefimiz, 20 yıllık tecrübemiz ve güçlü kanal yapımız ile ESET’in müşteri yaygınlığını artırmaya ve ESET’e katma değer sağlamaya devam etmek. Bize layık görülen bu ödül ve iş ortaklığı için ESET’e teşekkür ederiz.” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları