18 Nisan 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESETe Advanced+ Ödülü
10 Ocak 2012 Salı 19:31

ESET'e Advanced+ Ödülü

ESET, Avusturya merkezli bağımsız antivirüs araştırma firması AV-Comparatives tarafından verilen Advanced + performans testi ödülüne dördüncü defa layık görüldü.

Testler, 20 antivirüs programının sistem üzerindeki performansı ölçülerek yapıldı. ESET, mümkün olan en yüksek Advanced + performans testleri ödülünü almaya ek olarak, mükemmel sezgisel algılama ve düşük yanlış yakalama oranlarıyla da diğer ürünlerin önüne geçti.

AV-Comparatives, Standart, Advanced ve Advanced + olmak üzere, üç kategoride sıralama yapıyor. Kuruluş, Advanced + ödülü için, ürünlerin sistem üzerindeki etkilerini test ediyor. ESET, sisteme etkisi en az olan ürün olarak, listenin başında yer aldı.

AV-Comparatives Kurucusu ve Başkanı Adreas Clementi, “Yıl içerisinde ve farklı testlerle, ESET’in yüksek güvenlik çözümlerinin, sistem performansı üzerinde küçük bir etkiye sahip olduğunu gördük. Bu sayede de, en etkili ve son testimizden de Advanced + ödülünü bir kere daha almaya hak kazandılar. Buna ek olarak, ESET, kötü amaçlı yazılımlar ile mücadelede, güçlü ve sezgisel taramaya en çok önem veren ve tüm testlerden başarıyla geçen ve Advanced + ödüllü bir üründür” açıklamasını yaptı.

Tüm platformlara yönelik koruma sunuyor

ESET, NOD32 Antivirüs, ESET Smart Security, ESET Cybersecurity for Mac ve ESET Mobile Security ürünleri ile endüstrinin önde gelen ve piyasanın geleneksel çözümlerinin gelişmesine büyük katkı sağlayan bir marka olarak öne çıkıyor. ESET’in gelişmiş akıllı tarama teknolojisi ThreatSense ®, yeni saldırılara karşı proaktif olarak korurken, hem bilinen hem de bilinmeyen virüsleri, trojan, adware ve spyware gibi zararlı yazılımları ve diğer tüm tehditleri ortadan kaldırıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları