25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET Türkiye Amatör Video Yarışması
23 Temmuz 2012 Pazartesi 16:10

ESET Türkiye Amatör Video Yarışması

Dünyanın en büyük antivirüs yazılım kuruluşlarından ESET, Facebook sayfası üzerinden bir amatör video yarışması başlattı.

ESET’ten önce, ESET’ten sonra konulu yarışmada ESET Türkiye, kullanıcıları bu konuyla ilgili videolar hazırlamaya davet ediyor. İçerik olarak uygun görülen videolar, ESET’in sayfasına yüklenecek ve oylamaya sunulacak. 5 Eylül 2012 tarihine kadar devam edecek yarışmada, en yüksek puanı alan video sahibi Sony Vaio Notebook ile ödüllendirilecek.

ESET’ten önce, ESET’ten sonra yarışmasında katılımcıların, bu konuyla ilgili hazırlayacakları videoları, DropBox ya da Hotfile gibi dosya paylaşım sitelerine yükleyerek, ilgili linki ESET’le paylaşmaları gerekiyor. Sözkonusu link, katılımcının adı, soyadı, e-mail ve adres bilgileri ile birlikte facebook@eset.com.tr adresine gönderilmeli.

İçerik olarak uygun görülen videolar, ESET’in Facebook sayfasına yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren de oylamaya sunulacak. Yarışmaya kabul edilen videoların aldığı her beğeni 1 puan, her paylaşım ise 2 puan değerinde olacak. Yarışma sonunda, her video için bu puanlar toplanacak ve en yüksek puana erişen video sahipleri ödüllendirilecek. En yüksek puanı alan video sahibine Sony Vaio VPCEH3V8E/W Notebook, ikinciye PlayStation 3 Slim 160 GB Konsol, üçüncüye ise yeni nesil Ipod Touch 8 GB armağan edilecek. Yarışma 5 Eylül 2012 saat 10:00’da sona erecek.

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgi www.facebook.com/ESETTurkiye adresinden de edinilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları