05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET Turkcell T-Market’te Kategori Lideri
03 Kasım 2011 Perşembe 16:55

ESET Turkcell T-Market’te Kategori Lideri

ESET‘in mobil güvenliğe yönelik ürünü ESET Mobile Security demo versiyonu ile Turkcell’in uygulama dükkanı Turkcell T-Market’te güvenlik kategorisinde en çok indirilen uygulamalar arasında yer aldı.

Kısa sürede 28 bin kişi tarafından indirilen uygulama gelen  yoğun talep üzerine ESET Mobile Security full verisyonu Turkcell T- Market’te 19,90 TL fiyat ile satışa sunuldu. ESET Smart Security Android, Windows Mobile, Symbian işletim sistemleri ile çalışan akıllı telefonlar ve cep bilgisayarlarında üst düzey koruma sağlıyor.

Akılı telefonlar ile herkese açık kablosuz bağlantı noktasında internete bağlandığınızda, e-postanızı kontrol ettiğinizde veya çeşitli uygulamalar indirdiğinizde en yüksek korumaya sahip olmanız gerekiyor. ESET Mobile Security’nin toplam bant genişliği gereksinimini azaltan küçük güvenlik güncellemeleri, çok düşük bellek gereksinim özelliği sayesinde kişisel verilerinizi ve özel bilgilerinizi her yerde üst seviyede koruma altına alabilir, telefonunuzu en üst seviyede performans ile çalışmasını da sağlayabilirsiniz.

ESET Mobile Security Özellikleri
• Güvenli Gezinme ve İndirme
Bilgi aramak için yerel kablosuz erişim noktasına bağlandığınızda veya ilgi çekici bir uygulamaya rastladığınızda, telefonunuzun yabancı etkilere karşı korunacağına güvenebilirsiniz. ESET’in benzersiz davranış tabanlı tespit sistemi sizi olabilecek şüpheli uygulamalara karşı uyarır.  Tüm uygulamalar, dosyalar, klasörler, ve SD bellek kartları gizli dosyalar ve prosesleri de içerecek şekilde sürekli olarak gelişen tehditlere karşı taranır.
• Mobil Veriniz Kontrol Altında
Akıllı telefonunuzu kaybetmek hassas verileriniz kaybetmenize böylece ciddi şekilde zarar görmenize yol açabilir. ESET Mobile Security içindeki Anti-theft Güvenlik Sistemi verilerinizin yanlış ellere düştüğünde korunması için çok katmanlı bir güvenlik sağlar.
• ESET GPS Konum Bulma
Çalınan veya kaybolan telefonlarınızın uzaktan komutla yerini belirleyebilir. Ayrıca Uzaktan Kilitleme özelliğiyle ilk savunma olarak tek bir komut ile telefonu kilitleyebilirsiniz.
• Uzaktan Silme
Özel bilgilerinizi korumak için sunulan bu özellik sayesinde  telefonunuzdaki kişiler, mesajlar ve hafıza kartı bilgileri dahil tüm datayı uzak bir komutla silmenizi sağlar.
• İstenmeyen Çağrı, SMS ve MMS  Engelleme
Kullanıcıya kişiselleştirilebilir kara ve beyaz listeler sayesinde gelen ve giden çağrıları mesajları engelleyebilme olanağı sağlar.
• Parola Koruma
Güvenlik yazılımının izinsiz olarak kaldırılması ve ayarlarının değiştirilmesini engeller.
• Güvenlik Denetimi
Kullanıcıya cihazın güncel güvenlik durumu ve mevcut güvenlik riskleri ile ilgili kolay anlaşılır bilgi verir.
• Güvenlik Duvarı– Belirlenmiş kurallar ile tüm gelen ve giden veri trafiğini izler.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları