16 Nisan 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET Japon Tüketicinin Lideri
07 Mayıs 2012 Pazartesi 15:40

ESET Japon Tüketicinin Lideri

ESET, teknoloji dünyasındaki 25. yılını, Japonya merkezli araştırma kuruluşu ASCII General Research Institute’un Japonya’da yaptığı tüketici memnuniyet anketinden aldığı liderlik ile kutluyor.

ESET güvenlik çözümleri, Japon tüketiciler üzerinde yapılan araştırmada, 11 firmayı geride bırakarak, ücretli ürünler arasında ilk sırada yer aldı.

ESET, özellikle sık sık bilgisayarlarının gelişmiş ayarlarını değiştiren, güçlü ve etkili Japon bilgisayar kullanıcıları tarafından tercih edilen marka oldu. Şubat ayında yapılan araştırma sonuçlarına göre ESET, ücretli antivirüs kategorisinde 91 puan ile en yakın rakibi Symantec’in 16 puan, ücretsiz kategorinin ilk sırasında yer alan AVG’nin de 9 puan önünde yer aldı. ESET Güvenlik Çözümleri, Yerleşik Yazılım Tepki Hızı (90.4), Güvenlik Performansı (87.5) ve Destek (78.9) alanlarında ilk sırayı, Maliyet-Etkinlik (73.2) alanında da ikinci sırayı aldı.

İkinci defa
Sonuçtan büyük mutluluk duyduklarını belirten ESET Satış ve Pazarlama Yöneticisi Ignacio Sbampato, “Japon müşterilerimiz biliyorlar ki, yüksek teknolojik kalite, hizmet ve teknik destek konusunda onlardan gelen talepleri en iyi şekilde değerlendirmek için çalışıyoruz ve onlar tarafından ikinci defa bu ödülle onurlandırıldığımız için gurur duyuyoruz. IT çözüm ortağımız Canon Japonya’ya, değerli müşterilerimize ve dünya genelindeki yetenekli ESET ekibimize de teşekkür ederiz“ açıklamasını yaptı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları