17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ESET Gamescom’da
16 Ağustos 2012 Perşembe 12:55

ESET Gamescom’da

ESET, 15 Ağustos 2012’de başlayan dünyanın en büyük oyun etkinliği olan Gamescom’a katılıyor.

ESET Smart Security 5 ve ESET NOD32 Antivirus 5 ürünlerindeki Gaming Mode uygulamasıyla oyun keyfini bozmadan dijital güvenlik sağlayan ESET, dünyanın en büyük oyun etkinliği Gamescom’a katılıyor.

Proaktif koruma lideri ESET, XMG oyun bilgisayarları üreticisi Schenker Notebooks ortaklığı ile Gamescom’da yerini alıyor. 15 Ağustos 2012 tarihinde başlayan dünyanın en büyük oyun etkinliği, Almanya’nın Köln kentinde yüzbinlerce oyun meraklısını buluşturuyor. Etkinlikte kurulan ESET/XMG standı, 200 metrekareyi kapsayan 45 metrekarelik bir podyumda, FullHD oyun etkinlikleri yayınlayacak. Etkinlik bünyesinde ünlü Alman oyun yorumcusu Sebastian Homerj Schenck’in sunacağı ESET Summer Masters Starcraft 2 yarışması gerçekleştirilecek.

Oyun modlu antivirüs yazılımları
Dünyanın en büyük antivirüs yazılım kuruluşları arasında yer alan ESET’in önde gelen bireysel ürünleri ESET NOD32 Antivirus 5 ve ESET Smart Security 5 de  oyunculara yönelik “Gaming Mode“ uygulaması bulunuyor. Maksimum oyun performansı için ‚Gaming Mode‘ ile tasarlanan bu ürünler, kullanıcının sistemini korurken, oyun moduna geçildiği anda otomatik olarak arka planda, sessiz çalışmaya başlayarak hem oyun keyfini bozmuyor hem de kullanıcının dikkatini dağıtmıyor.

ESET Smart Security 5, ESET NOD32 Antivirus 5 ve çıkması planlanan tüm sürümlerde, oyuncular için mümkün olan en iyi ve en güvenli deneyimin, minimum sistem kaynağı kullanımıyla yaşanması hedefleniyor.

Gamescom
Oyun sektörü dünya genelinde 70 milyar dolarlık bir sektör oluştururken, Türkiye‘ de bu hacmin henüz 200 milyon dolar civarında olduğu tahmin ediliyor. Almanya’nın Köln kentinde düzenlenen Gamescom ise dünyanın en büyük oyun etkinliği olarak öne çıkıyor. Bu yıl en üz 300 yeni lansmanın yapılması planlanan etkinlikte, konuk ülke olarak Güney Kore yer alıyor.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları